SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Siewierska, Sobolewska, Lau, Bobowska i Wysocki awansowali w On Board PR

Małgorzata Siewierska awansowała na stanowisko senior PR consultant - project leader w On Board PR. Stanowiska PR consultant w agencji objęli Diana Sobolewska, Aleksandra Lau, Elwira Bobowska oraz Tomasz Wysocki.

Siewierska, Sobolewska, Lau, Bobowska i Wysocki awansowali w On Board PR

Małgorzata Siewierska otrzymała w On Board PR awans na stanowisko senior PR consultant - project leader. Na co dzień prowadzi projekty dla klientów sektora farmaceutycznego i medycznego. Specjalizuje się w healthcare PR, CSR, brand PR, komunikacji korporacyjnej oraz komunikacji kryzysowej. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Koźmińskiego. Rozpoczęła studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskim. Jest słuchaczką Studium Farmakoekonomiki Marketingu i Prawa Farmaceutycznego Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Diana Sobolewska objęła stanowisko PR consultant - project leader w dziale Pharmaceuticals, Biotechnology & Medical Market Consulting. W On Board PR pracuje od lutego 2011 roku. Jest absolwentką Instytut Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Specjalizuje się w działaniach z zakresu: kampanie edukacyjne w ramach healthcare PR, brand PR oraz komunikacji instytucji publicznych.

Aleksandra Lau, która otrzymała awans na stanowisko PR consultant, jest członkiem zespołu Retail & Entertainment. W On Board PR pracuje od maja 2010 roku. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywała w firmie City Channel, związanej z nowymi mediami. W On Board PR prowadzi działania z zakresu brand PR, event PR, CSR i media relations dla firm z branży mediowej i FMCG. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.

Elwira Bobowska pracuje w On Board PR od sierpnia 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach public relations, prowadząc działania z zakresu: PR korporacyjnego, komunikacji wewnętrznej oraz employer brandingu dla klientów z branż finanse, real estate i IT. Jest absolwentką Socjologii i Dziennikarstwa ze specjalizacją PR i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim.

Tomasz Wysocki objął stanowisko PR consultant w dziale Retail & Entertainment. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendystą Instytutu Szwedzkiego. Specjalizuje się w działaniach z zakresu media relations, corporate PR i social media. W On Board PR pracuje od lutego 2010 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Siewierska, Sobolewska, Lau, Bobowska i Wysocki awansowali w On Board PR

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adam
Ale dresiarz na samym dole
8 8
odpowiedź
User
MB
Bardzo zdolny.
8 8
odpowiedź
User
crashoveride
Gratuluje ziomki ;)
8 8
odpowiedź
User
onb
@crash dzięki ed :)
8 8
odpowiedź
User
Ziko
Ale profesjonalna sesja zdjeciowa "awansowiczow". He he he
8 8
odpowiedź