SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sigma Bis: Artur Muszkiet i Bartłomiej Dziliński w zarządzie, Wojciech Iwanicki i Joanna Zakrzewska w radzie nadzorczej

Do zarządu spółki Sigma Bis, mającej być wspólną agencją mediową Orlenu i PZU, zostali powołani Artur Muszkiet i Tomasz Jakubiak, a z rady nadzorczej oddelegowany tam został Bartłomiej Dziliński. Natomiast członkami rady nadzorczej zostali Wojciech Iwanicki i Joanna Zakrzewska.

Artur Muszkiet z branżą marketingową jest związany od 2000 roku. W latach 2014-2017 pracował w Grupie Ströer, jako członek zarządu ds. rozwoju biznesu i dyrektor zarządzający Ströer Digital Media. Wcześniej pracował m.in. w sieci reklamy internetowej Goldbach Audience, dziale mediów w Unilever Polska, domu mediowym Initiative Warszawa i firmie CR Media.

Bartłomiej Dziliński to radca prawny, pracował m.in.. jako ekspert ds. legislacji w Biurze Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu. Od listopada 2018 roku jest członkiem rady nadzorczej spółki Orlen Projekt.

Joanna Zakrzewska od połowy 2018 roku jest rzeczniczką prasową PKN Orlen. Wcześniej pełniła taką funkcję m.in. w Agencji Rozwoju Przemysłu i PGNiG.

Artur Muszkiet i Bartłomiej Dziliński jako członkowie zarządu oraz Joanna Zakrzewska jako członek rady nadzorczej Sigma Bis zostali wpisany w KRS w zeszłym tygodniu. Jednocześnie Wojciech Iwanicki wrócił do rady nadzorczej, po tym jak od listopada ub.r. był oddelegowany z rady do zarządu firmy.

Natomiast na stałe do zarządu Sigma Bis został powołany Tomasz Jakubiak, od października ub.r. oddelegowany tam z rady nadzorczej.

Obecnie zarząd Sigma Bis tworzą Artur Muszkiet, Bartłomiej Dziliński i Tomasz Jakubiak, a radę nadzorczą - Andrzej Liberadzki, Jarosław Sosiński (obaj od października ub.r.), Bartłomiej Dziliński, Wojciech Iwanicki i Joanna Zakrzewska

Sigma Bis ma być wspólnym domem mediowym PZU i Orlenu

Spółka Sigma Bis została reaktywowana jesienią ub.r., po tym jak w lipcu ub.r. PZU i PKN Orlen poinformowały, że zamierzają uruchomić własną agencję mediową, która zajmie się obsługą budżetów mediowych obu tych firm oraz innych reklamodawców, których uda się jej pozyskać.

We wrześniu UOKiK zgodził się, by Orlen i PZU utworzyły wspólnie podmiot, który zajmie się zakupem usług marketingowych i reklamowych , zaś Adam Burak z PKN Orlen w rozmowie z Wirtualnemedia.pl w połowie września zapowiedział, że Sigma Bis rozpocznie działalność jeszcze w 2019 roku.

Obecnie jedynym właścicielem Sigma BiS jest PZU, jesienią ub.r. dopłacił 3 mln zł do kapitału spółki.

Dołącz do dyskusji: Sigma Bis: Artur Muszkiet i Bartłomiej Dziliński w zarządzie, Wojciech Iwanicki i Joanna Zakrzewska w radzie nadzorczej

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bisss
Heheheh powodzenia Stroer w pozyskaniu tych Klientów :)
odpowiedź
User
auć!
Od samego początku implementowane są wysokie standardy wprost do DNA tej organizacji, dostosowane do jej mocodawców i przyszłych zadań.
odpowiedź
User
Rk
Super Artur! Gratulacje
odpowiedź