SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sigma Bis wygrała kolejny przetarg Kancelarii Premiera

Agencja Sigma Bis wygrała kolejny przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Mateusz Machalski odbiera nagrodę Best of Design na gali KTR, fot. Paula WilczyńskaArticle

Sigma Bis wygrała przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na przygotowanie i realizację kampanii informacyjno-promocyjnej na temat potencjału cyfrowych zasobów kultury i nauki oraz korzyści z ich wykorzystywania.

Akcja potrwa kilka tygodni, a jej budżet wynosi niecałe 300 tys. zł.

Oferta Sigma Bis została wybrana spośród 10 złożonych w tym postępowaniu. Inne agencje, które brały w nim udział to: Mastermind Media, ClickAd Interactive, Ekspansja Advertising, MDI, Aplan Media, Tarraya, Fabryka Marketingu, Five Media oraz konsorcjum firm Polymus i Trimtab Arteria Management.

Celem zaplanowanych przez kancelarię premiera działań jest popularyzacja potencjału cyfrowych zasobów kultury i nauki z portalu Kronik@ oraz pokazanie korzyści wynikających z ich wykorzystywania. Mają być skierowane do osób w wieku 20-34 lata, i będą mieć zasięg ogólnopolski.

Celem projektu Kronik@ jest zebranie i udostępnianie w jednym miejscu zasobów polskiego dziedzictwa narodowego z zakresu nauki i kultury poprzez przedstawienie ich w formie cyfrowych zasobów o wartości naukowej, historycznej i kulturowej, za pomocą zaprojektowanego i wybudowanego nowoczesnego systemu informatycznego.

Do zadań Sigma Bis należy przygotowanie ostatecznej koncepcji kampanii, na którą składają się:koncepcja kreatywna -spójna idea całej kampanii, hasło, motyw przewodni, koncepcja strategiczna. Opracuje też harmonogram kampanii oraz zaplanuje, przygotuje i zrealizuje kampanię.

Agencja będzie też musiała przygotować artykuł wprowadzający w internecie, który zapowie start kampanii i zaprezentuje główne założenia i tło. Artykuł będzie stanowił materiał bazowy kampanii i ma zostać opublikowany na trzech portalach tematycznych. Zajmie się również zakupem przestrzeni reklamowej w internecie na potrzeby kampanii. Do jej zadań należeć będzie również przygotowanie i prowadzenie profilu kampanii na Facebooku.

To już drugie zlecenie KPRM, do którego została wybrana Sigma Bis. Niedawno oferta tej agencji zwyciężyła w przetargu Kancelarii Premiera na działania reklamowe promujące m.in. Polski Ład.

Dołącz do dyskusji: Sigma Bis wygrała kolejny przetarg Kancelarii Premiera

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Śmieszki
„Wygrała”… hehehe:)
odpowiedź
User
Lutek
Doprawdy zaskakujące...
odpowiedź
User
Szpicbródka
SB nie wygra żadnych przetargów poza rządowymi i SSP. Kasa dla swoich.
odpowiedź