SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Siła partnerstwa" reklamuje markę Endress+Hauser

“Siła partnerstwa” – pod takim hasłem firma Endress+Hauser rozpoczyna właśnie globalne działania komunikacyjne. Kampanijne aktywności wykorzystają innowacyjną w branży przemysłowej oprawę graficzną, zostaną także opatrzone dedykowanym hashtagiem #TeamUpToImprove.

Dla Endress+Hauser jest to pierwsza tak globalna i kompleksowa kampania komunikacyjna. Po etapie testów na rynkach chińskim, amerykańskim i niemieckim, z początkiem maja NBCA, czyli New Brand and Communication Approach, została uruchomiona na całym świecie.

Kampania realizowana jest przede wszystkim w przestrzeni cyfrowej. Obejmuje działania w kanałach social media, reklamę online, mailingi do klientów czy prowadzone przez ekspertów Endress+Hauser seminaria. Wspólnym, charakterystycznym elementem są motywy graficzne odwołujące się do sportu i związanych z nim pozytywnych emocji.

– Dotychczas w naszych materiałach dominowała technologia. Teraz mocniej stawiamy na ludzi i współpracę – wyjaśnia Mariusz Szwagrzyk, marketing director w Endress+Hauser Polska, i podkreśla: – Partnerstwo to pojęcie, które najlepiej określa nasze podejście do relacji z wszystkimi grupami odbiorców działalności Endress+Hauser: od aktualnych i potencjalnych klientów, przez dostawców, po pracowników – obecnych oraz przyszłych. Chcemy, by właśnie przez ten pryzmat postrzegano nas w branży i na rynku pracy. Stąd pomysł na tak szeroką i kompleksową kampanię, której sednem jest pokazywanie naszej filozofii współpracy z otoczeniem. Będzie to bardzo wyraźnie widoczne na poziomie oprawy graficznej kampanii.

W ramach kampanii prowadzone będą zarówno działania wizerunkowe, jak i profilowane kampanie sprzedażowe. Obejmą m.in. tematykę EMS, czyli systemów monitoringu energii, dostarczanych przez Endress+Hauser i promowanych już, chociażby w ramach zeszłorocznego cyklu konferencji „EMS 4.0 Tour”.

Na wrzesień zaplanowano z kolei drugi w tym roku „Industry launch”, czyli szeroką akcję informacyjną o zmianach w firmowym portfolio przedstawionych w kontekście branżowym i aplikacyjnym.

Dołącz do dyskusji: "Siła partnerstwa" reklamuje markę Endress+Hauser

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl