SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Škoda wprowadza nową usługę Pay to Fuel

Marka motoryzacyjna Škoda rozszerza swoje usługi o opcję Pay to Fuel, która umożliwia regulowanie płatności za paliwo kartą kredytową lub debetową za pośrednictwem systemu Infotainment, z pominięciem kolejki do kasy. Usługa ta jest obecnie dostępna w siedmiu krajach europejskich, a w przyszłości planowane jest uruchomienie jej w kolejnych państwach i na stacjach paliw.

Kierowcy znajdą stacje oferujące usługę Pay to Fuel w nawigacji samochodowej. Po dokonaniu wyboru, pojazd automatycznie rozpoznaje ją w momencie przybycia na miejsce. Następnie kierowca otwiera aplikację na ekranie pojazdu, potwierdza stację benzynową i wprowadza numer dystrybutora. Po zatankowaniu ilość paliwa jest zatwierdzana na ekranie systemu Infotainment, a płatność przetwarzana za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Następnie kierowca otrzymuje powiadomienie o dokonanej transakcji w aplikacji MyŠkoda oraz na ekranie pojazdu i może odjechać.

Usługa wymaga posiadania nawigacji Amundsen lub Columbus dostępnej jako wyposażenie opcjonalne oraz aktywnego konta Škoda Connect z włączoną funkcją zdalnego dostępu. Korzystając z aplikacji MyŠkoda na smartfony, użytkownicy wprowadzają i weryfikują swoją kartę płatniczą tylko raz. Usługa Pay to Fuel jest dostępna dla wszystkich serii modeli Škoda ICE sprzedawanych na rynkach europejskich.

Usługa Pay to Fuel jest obecnie dostępna w Belgii, Danii, Luksemburgu, Niemczech, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Wkrótce dołączą do nich Portugalia i Hiszpania. W planach jest również uruchomienie usługi na rynku czeskim.

 

Dołącz do dyskusji: Škoda wprowadza nową usługę Pay to Fuel

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Łysa kupa
A Polska? Ja chcę tego w Polsce!
odpowiedź