SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Skype z aplikacją na iPada (wideo)

Skype udostępnił w sklepie Apple App Store swoją oficjalną aplikację na tablet iPad.

Aplikacja Skype na iPada jest zoptymalizowana pod kątem dotykowego ekranu tabletu. Rozmowy wideo można prowadzić zarówno w widoku poziomym, jak i pionowym.

Posiadacze iPadów mogą prowadzić bezpłatne rozmowy głosowe i wideo z innymi użytkownikami Skype'a poprzez sieci 3G i WiFi. Rozmowy można prowadzić z osobami korzystającymi z iPhone'a, urządzenia z Androidem, komputera PC, Mac lub telewizora z obsługą komunikatora. Podczas rozmowy wideo możliwa jest także komunikacja tekstowa z wykorzystaniem emotikonów.

Oprócz rozmowy wideo twarzą w twarz użytkownik może także pokazać co się dzieje wokół niego, wybierając obraz z tylnej kamery. Funkcja ta jest dostępna tylko w iPadzie 2. Użytkownicy pierwszej wersji tabletu Apple, która jest pozbawiona kamery, za pomocą aplikacji mogą tylko prowadzić rozmowy głosowe oraz odbierać połączenia wideo.

Aplikacja oferuje zaktualizowany widok kontaktów, które są wyświetlane jako duże zdjęcia w układzie siatki. Odświeżone zostało także okno historii z dostępem do ostatnich rozmów i połączeń.

Skype na iPada umożliwia także wysyłanie wiadomości SMS oraz wykonywanie połączeń z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w ramach taryf Skype'a.

Skype na iPada jest kompatybilny z tabletami Apple pracującymi pod kontrolą systemu iOS w wersji 4.0 lub wyższej. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Apple App Store.

Dołącz do dyskusji: Skype z aplikacją na iPada (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl