SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sławomir Czarnecki prezesem zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce

Sławomir Czarnecki objął stery Grupy Muszkieterów jako prezes zarządu ITM Polska, zastępując tym samym Davida de Bosschère’a. 

Sławomir Czarniecki Article

Nowy prezes jest właścicielem sklepu Bricomarché w Świeciu i ma wieloletnie doświadczenie w handlu, a także wewnętrznych strukturach Grupy. Będzie odpowiadał za dalszy rozwój sieci Intermarché i Bricomarché w Polsce po udanej transformacji przeprowadzonej za kadencji swojego poprzednika. Sławomira Czarneckiego wspierał będzie nowy zarząd złożony wyłącznie z właścicieli prowadzących punkty sprzedaży w Polsce.

Sławomir Czarnecki zastąpi na czele Grupy Davida de Bosschère’a, który przez ostatnie 6 lat był odpowiedzialny za przeprowadzenie Grupy przez okres intensywnych zmian: restrukturyzację Intermarché i przyspieszenie rozwoju Bricomarché.

Sławomir Czarnecki członkiem Grupy został w 2010 r. Wspólnie z żoną prowadzi sklep Bricomarché w Świeciu. W 2020 r. został członkiem zarządu ITM Polska, a w kwietniu br. jego wiceprezesem.

W przeszłości pełnił kluczowe funkcje w Grupie Muszkieterów, odpowiadając za rozwój sieci i zarządzanie jej majątkiem. Miał także duży udział w tworzeniu Funduszu Stacji Paliw Intermarché, a także przewodniczył Radzie Nadzorczej Grupy Inwestycyjnej Bricomarché. Przed przystąpieniem do Grupy Muszkieterów jako pracownik korporacji zajmował stanowisko regionalnego dyrektora sprzedaży.  

- Objęcie funkcji prezesa zarządu Grupy Muszkieterów stanowi jednocześnie zaszczyt oraz wyzwanie. Wierzę, że  doświadczenie, które zdobyłem jako menadżer w dużej międzynarodowej firmie oraz to, pozyskane w strukturach Grupy Muszkieterów, pozwolą mi zrealizować powierzoną misję. Równocześnie cieszę się, że wraz z nowym Zarządem będziemy mogli aktywnie uczestniczyć w procesie rozwoju Grupy. Przejęcie odpowiedzialności przez polskich przedsiębiorców jest wyrazem wejścia Grupy w Polsce w kolejną fazę samodzielności biznesowej – mówi Sławomir Czarnecki, prezes zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce.

Grupa Muszkieterów z nowymi członkami zarządu

Do zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce powołano trzech właścicieli sklepów Intermarché oraz 3 właściciele sklepów Bricomarché. Są to: Paweł Bigos (właściciel Intermarché w Rawie Mazowieckiej i Brzezinach), Thierry Klupczynski (właściciel Intermarché Gdańsk), Marcin Dudka (właściciel Intermarché w Słubicach), Eric Perinelle (właściciel Bricomarché w Nowym Tomyślu), Alfred Pawlak (właściciel Bricomarché w Brodnicy i Rypinie) orazTomasz Ocetek (właściciel Bricomarché w Dębicy i Jaśle).

Dołącz do dyskusji: Sławomir Czarnecki prezesem zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl