SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sławomir Wikariak szefem działu Firma i Prawo w "Dzienniku Gazecie Prawnej"

Od grudnia Sławomir Wikariak zastąpi Ewę Szadkowską w roli szefa działu Firma i Prawo oraz Prawnik w "Dzienniku Gazecie Prawnej" (Infor PL).

Sławomir Wikariak Sławomir Wikariak

Jak informowaliśmy kilka dni temu Ewa Szadkowska przechodzi do "Rzeczpospolitej" (Gremi Media). W drugiej połowie grudnia obejmie tam stanowisko szefowej działu Prawo. Zastąpi Annę Wojdę, która zrezygnowała z tej funkcji w październiku.

-  To oczywiście spore wyzwanie, zwłaszcza, że Ewa Szadkowska, którą zastąpię, wysoko zawiesiła poprzeczkę. Wierzę jednak, że uda mi się sprostać z tak dobrymi dziennikarzami, jacy pracują w działach Prawo oraz  Firma i Prawo. Wspólnie będziemy starać się dostarczać najciekawsze i rzetelne artykuły. Choć siłą rzeczy skupię się teraz głównie na kierowaniu działem, to jednak pióra jeszcze nie chowam i wciąż będzie można znaleźć teksty mojego autorstwa na żółtych stronach DGP - mówi Sławomir Wikariak.

Sławomir Wikariak pracę dziennikarza rozpoczął w latach dziewięćdziesiątych w "Rzeczpospolitej", najpierw jako reporter kryminalny, a następnie sądowy. W 2011 r. przeszedł do redakcji Dziennika Gazeta Prawnej.

Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych związanych z zamówieniami publicznymi, ochroną danych osobowych, nowymi technologiami oraz prawem autorskim.  

Jak wynika z danych PBC, w trzecim kwartale br. średnia sprzedaż wydania „DGP” wyniosła 29,8 tys. egz.

 

Dołącz do dyskusji: Sławomir Wikariak szefem działu Firma i Prawo w "Dzienniku Gazecie Prawnej"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl