SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski, Radio ZET najbardziej w dół

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób w wieku od 15 do 24 lat w 2022 roku było RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Z kolei najwięcej straciło Radio ZET - raport Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród osób w wieku od 15 do 24 lat w 2022 roku wyniósł 31 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej wynik wzrósł o 1,7 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie był to największy wzrost w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęła Eska z udziałem na poziomie 22,7 proc., po wzroście o 0,4 pkt. proc.

Na podium znalazło się jeszcze Radio ZET, którego udział w rynku zmniejszył się najbardziej w zestawieniu - o 1,4 pkt. proc. do 9,6 proc.

Czołową piątkę uzupełniają RMF MAXX (9,4 proc.; do góry o 1,1 proc.) oraz VOX FM (3,4 proc.; w dół o 0,6 proc.).

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w czwartym kwartale 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski, Radio ZET najbardziej w dół

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ToJa
Młodzi mają gdzieś radio. W procentach to jeszcze jakoś wygląda, ale może niech Kantar nareszcie poda te wyniki w liczbach bezwzględnych? Wtedy się niektórzy zdziwią.
16 4
odpowiedź
User
Novum
No właśnie, ciągle tylko pokazują udziały w rynku a to nie jest przecież informacja o liczbie słuchaczy. Zasięg dzienny powinien być udostępniony, bo to on mówi nam ilu słuchaczy ma konkretną stacja
8 3
odpowiedź
User
zxcvbnm
Gardzą Radiem Tok FM. Powód? Politykierstwo.
9 6
odpowiedź