SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM liderem w godzinach porannych. Radio ZET i SuperNova najbardziej w dół

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w 2022 roku w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59) zajęło RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Z kolei najwięcej straciły Radio ZET i SuperNova - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

Article

Wśród najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59) w 2022 roku pozycję lidera zajęło RMF FM, którego średni udział słuchania względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 0,6 pkt. proc. do 31,6 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie był to największy wzrost w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (12,9 proc. udziału; w dół o 0,4 pkt. proc.). Stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu.

Podium uzupełnia Jedynka (6,1 proc. udziału; bez zmian). Taki sam udział miała Eska (także 6,1 proc. udziału; + 0,2 pkt. proc.). Czołową piątkę uzupełnia Audytorium 17 (5,4 proc.; - 0,1 pkt. proc.).

Radio SuperNova z dużym spadkiem

Drugi największy spadek w zestawieniu odnotowało Radio SuperNova, które nadaje od 5 maja 2021 roku zastępując Radio Wawa. Średni udział Radia SuperNova w analizowanej fali o poranku wyniósł 0,6 proc. Względem Radia Wawy nadawanego w analogicznym okresie rok wcześniej (i pierwszych miesięcy Radia SuperNova) strata wyniosła 0,3 pkt. proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w czwartym kwartale 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem w godzinach porannych. Radio ZET i SuperNova najbardziej w dół

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dfghjkl
Może dlatego, że poranek w Zetce jest po prostu słaby…
odpowiedź
User
Lol:)
Trójka na minusie. Chwilowy wzrost po wywaleniu patostreamera Ciechańskiego i znowu minus. No patrzta a takie miały być hamerkańskie te redaktory z Rock Radia i Muzo:):):):)
odpowiedź
User
G.
Trójka na minusie. Chwilowy wzrost po wywaleniu patostreamera Ciechańskiego i znowu minus. No patrzta a takie miały być hamerkańskie te redaktory z Rock Radia i Muzo:):):):)

Lol:) 2023-02-13

Dopóki nie zrobią porządku z Bizancjum Czabańskich i prezeską będą szurać po dnie. Polskie Radio po 5 latach to już ruina.
odpowiedź