SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

RMF FM nowym liderem we Wrocławiu. Awans Eski na podium

Nowym liderem rynku radiowego we Wrocławiu w okresie od listopada ub.r. do kwietnia br. zostało RMF FM, które wyprzedziło Trójkę. Na podium znalazła się jeszcze Eska - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Article

Z raportu Radio Track Millward Brown opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od listopada 2017 roku do kwietnia 2018 roku na pozycji lidera rynku radiowego we Wrocławiu uplasowało się RMF FM, które przed rokiem było drugie. Średni dobowy udział tej stacji wyniósł 12,3 proc. (wzrost względem analogicznego okresu rok wcześniej o 1,7 pkt. proc.).

Na drugie miejsce spadła Trójka (z 11,1 proc. do 10,8 proc.). Podium uzupełnia Eska, która rok wcześniej zajmowała pozycję czwartą (z 6,9 proc. do 9,9 proc.). Na czwarte miejsce spadło z kolei TOK FM (z 7,8 proc. do 7,5 proc.).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMF FM nowym liderem we Wrocławiu. Awans Eski na podium

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PRZEZ OKNO DO ŚWIETLIKA
Na jakiej to podstawie prawnej admin usuwa całokowicie cenzuralny już opublikowany wcześniej post ?? Słuchacz nie ma prawa do merytorycznej oceny ?? Prawda jest taka, że po roku dyrektorowania Świetlika Trójka zanotowała w całej Polsce spadki !! Minął rok i czas na oceny. Rok to wystarczająco długi okres czasu, żeby dokonać oceny działań dyrektorskich. Przez ten rok W. Świetlik zanotował zero sukcesów, ale za to dużo porażek. Słuchalność Trójki bardzo spadła i to w całej Polsce !! W takiej sytuacji odpowiedzialny czlowiek sam podaje się do dymisji, bo wyniki słuchalności jasno pokazują, że ta funkcja go przerosła. Co zrobi Świetlik ...??

We wszystkich zestawieniach słuchalności Trójka zanotowała same spadki !! Trójka spadła z podium z Warszawie, Łodzi, na Śląsku, a błędne decyzje Świetlika powodują, że nawet ESKA czy Radio Piekary zdetrononizowały Trójkę !! Jak teraz czytamy do sukcesów dyrektora dołączył też Wrocław... Wyniki słuchalności w okresie od listopada 2017 roku do kwietnia 2018:

1 . Lider w Warszawie Radio ZET. Z czwartej na drugą lokatę awansowało RMF FM (z 8,3 proc. do 10 proc.). Z trzeciego na czwarte miejsce spadła z kolei Trójka (z 10,8 proc. do 8,5 proc.)

. 2..RMF FM na czele słuchalności w Łodzi. Eska wyprzedziła Trójkę i Radio ZET Z trzeciego na czwarte miejsce spadła Trójka (z 10,7 proc. do 7,8 proc.).

3.Na pozycji lidera w Aglomeracji Śląskiej RMF FM (wzrost z 31,7 proc. do 33,3 proc.) Na drugie miejsce - z trzeciego - awansowało RMF MAXXX (wzrost z 6,2 proc. do 7,1 proc.). Na podium uplasowało się Radio Piekary, które awansowało z miejsca piątego (z 5,1 proc. do 6,9 proc. Na czwartą pozycję - z drugiej - spadła Trójka (z 9,2 proc. do 6,1 proc.).

4..RMF FM liderem słuchalności w Krakowie.Drugie miejsceTrójka (spadek z 11,9 proc. do 7,8 proc. ) Na trzecią pozycję - z piątej - awansowało Radio ZET (z 5,9 proc. do 7,6 proc.).

5. Liderem w Trójmieście RMF FM. Drugie miejsce zajęło Radio ZET, które wyprzedziło Trójkę. Trójka ( spadek z 12,7 proc. do 10,3 proc.)

6. Wocław jak w artykule
106 1
odpowiedź
User
Olaboga
Serio? Eska ma kolejne podium? Za chwilę ZPR nie będzie musiał kupować Zetki bo po co :)
33 1
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing