SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Snapchat stawia na bezpieczeństwo

Spółka Snap, do której należy serwis społecznościowy Snapchat, utworzyła nowe stanowisko - global head of platform safety. Obejmie je Jacqueline Beauchere, która przez ponad 20 lat pracowała w Microsofcie.

Article

"Snapchat to miejsce, gdzie można łączyć się z bliskimi i przyjaciółmi. Bezpieczeństwo naszej społeczności zawsze było dla nas najważniejsze i bezpośrednio wpływało na architekturę aplikacji, nasze decyzje dotyczące projektowania produktów oraz nasze zasady i działania w zakresie egzekwowania prawa. Z zaangażowaniem pomagamy rodzicom, interesariuszom i rzecznikom zrozumieć, w jaki sposób młodzi ludzie doświadczają naszych produktów i jak podchodzimy do krytycznych kwestii związanych z bezpieczeństwem i zaufaniem. Nie ma nikogo lepszego, kto mógłby nam w tym pomóc, niż Jacqueline, a ta praca stanie się ważniejsza, gdy dogłębniej skupimy się na rzeczywistości rozszerzonej i przyszłości informatyki." - uzasadnia utworzenie nowej funkcji i powierzenie jej Jacqueline Beauchere vice president of global policy w spółce Snap, Jen Stout.

Beauchere jako global head of platform safety w Snap będzie nadzorować wszystkie działania firmy mające na celu zwiększenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa oraz wzmocnienie podejścia do tej kwestii. Ma ona także doradzać przy opracowywaniu polityk, wytycznych oraz dodatkowych inicjatyw, funkcji i narzędzi wspierających poczucie bezpieczeństwa wśród użytkowników Snapchata.

Beauchere będzie podlegać Stout i reprezentować działania firmy w zakresie bezpieczeństwa przez organami regulacyjnymi, ustawodawcami i partnerami.

W Microsofcie Beauchere pracowała przez ostatnie ponad 20 lat, ostatnio jako chief online safety officer.

 

Dołącz do dyskusji: Snapchat stawia na bezpieczeństwo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl