SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Śniadanie w Polsat News i Interii” z Rymanowskim zyskało widzów

Program „Śniadanie w Polsat News i Interii” z udziałem nowego prowadzącego - Bogdana Rymanowskiego - oglądała średnio 383 tys. osób. Program miał o 14 tys. widzów więcej niż w poprzednich miesiącach, wyraźnie zwiększył się udział audycji w grupie 4+ - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” Article

Program „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” pokazywany jest w niedziele o godz. 10.00. W niedzielę, 23 maja br. o godz. 9.55 Polsat News pokazał pierwsze wydanie magazynu „Śniadanie w Polsat News i Interii” z nowym gospodarzem Bogdanem Rymanowskim, który w tej roli zastąpił Piotra Witwickiego.

Średnia widownia programu do 18 lipca 2021 roku wyniosła 383 tys. osób, co przełożyło się na 4,97 proc. udziału Polsat News wśród wszystkich widzów, 2,27 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 2,59 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Najwięcej widzów zgromadziło wydanie z 23 maja, w którym zadebiutował Rymanowski. Jego średnia widownia wyniosła 495 tys. osób.

Dla porównania, odcinki programu z Piotrem Witwickim w roli gospodarza w okresie od 3 stycznia do 16 maja br. gromadziły przed telewizorami 369 tys. osób, co przełożyło się na 3,92 proc. udziału w 4+, 2,17 proc. w 16-49 i 2,20 proc. w 16-59. Program zyskał 14 tys. widzów, wyraźnie wzrósł udział audycji w 4+.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” to program, w którym Bogdan Rymanowski omawia z zaproszonymi do studia gośćmi najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata.

Poprzedni gospodarz „Śniadania…” - Piotr Witwicki - prowadził audycję od wiosny ub.r. Zastąpił Dariusza Ociepę.

Udział Polsat News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 2,03 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Śniadanie w Polsat News i Interii” z Rymanowskim zyskało widzów

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widz
Bogdan Rymanowski klasa sama w sobie. Jego śniadanie ogląda się z przyjemnością. TVN powinien uczyc się od Polsatu obiektywizmu.
16 19
odpowiedź
User
Tomek
KONRAD PIASECKI JEST ŚWIETNY.UWAŻAM,ŻE ON ŻYJE POLITYKĄ ,JEST ENERGETYCZNY ,MĄDRY .NIE MOŻNA GO NICZYM ZASKOCZYĆ.TAK WŁASNIE POWINNO SIĘ PROWADZIĆ PROGRAM.OBY TAK DALEJ.
13 12
odpowiedź
User
Seba
Zyskało widzów bo jest w naziemnej
9 26
odpowiedź