SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Śniadanie" w "Trójce" zostaje

Jolanta Pieńkowska będzie prowadziła poranne rozmowy jak i niedzielny program. Szef "Trójki" odpiera zarzuty Skowrońskiego

Od września prowadzącymi "Salon polityczny Trójki" będą Jolanta Pieńkowska oraz Przemysław Barbrich. Zgodę na pracę dziennikarki "Wiadomości" w PR 3 wyraził prezes TVP Robert Kwiatkowski. Pieńkowska poprowadzi także "Niedzielne śniadanie w Trójce"

Tymczasem szef radiowej Trójki odpiera zarzutu Skowrońskiego, że został zwolniony z przyczyn politycznych [więcej] .

"To typowe zachowanie gasnącej gwiazdy mediów w Polsce. Jego naruszające dobry obyczaj wypowiedzi zwalniają mnie z obowiązku zachowania dyskrecji.
Skowroński był coraz gorszy merytorycznie, nie przygotowywał się należycie do przeprowadzanych wywiadów. Lekceważył zasady współpracy redakcyjnej często nie koordynując swojej działalności antenowej z dyżurnymi wydawcami. Zapraszał coraz mniej atrakcyjnych gości.
Teraz Skowroński nie chce przyjąć do wiadomości, że nie jest najlepszy na rynku i próbuje skierować uwagę na istniejące w jego mniemaniu pozamerytoryczne motywy zerwania z nim współpracy. Jest takie zjawisko psychologiczne polegające na kompletnym braku krytycyzmu wobec własnej osoby. Syndrom urojonego politycznego męczennictwa towarzyszył już upadkowi kilku innych gwiazd polskich mediów i należy do tego podchodzić z właściwym inteligentnym ludziom zrozumieniem zjawisk nas otaczających.
A co się tyczy politycznej bezstronności Trójki to tutaj nie wchodzimy w żadne dyskusje, ponieważ najlepiej świadczy o nas to, co słychać na naszej antenie." - mówi nam Witold Laskowski, szef radiowej "Trójki".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Śniadanie" w "Trójce" zostaje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl