SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sodexo reklamuje 360 stopni dla Biznesu

Z początkiem września ruszyła kampania reklamowa oferty 360 stopni dla Biznesu firmy Sodexo obejmującej rozwiązania lojalnościowo-motywacyjne. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają firmy Total Project, Webvariation, FirstLevel, ConTrust i Mindshare.

Sodexo reklamuje 360 stopni dla Biznesu

W kampanii oferowanych przez Sodexo usług i narzędzi do przygotowania i realizacji programów wsparcia sprzedaży prezentowane są przede wszystkim CardPack - narzędzie do kompleksowego zarządzania programami lojalnościowymi i motywacyjnymi opartymi na kartach przedpłaconych, oraz nowy katalog prezentowy - Vivabox Multibox. Reklamy podkreślają, że rozwiązania te w pełni odpowiadają na potrzeby marketerów w zakresie organizacji akcji krótko- i długoterminowych.

Akcja reklamowa do połowy grudnia będzie prowadzona w prasie (tytuły marketingowe i opiniotwórcze, m.in. „Brief”, „Marketing w Praktyce” czy „Forbes”) oraz internecie (m.in. e-mailingi i SEM).

Kreację kampanii przygotowała agencja Total Project, za działania w internecie odpowiada agencja Webvariation (przy czym aktywności SEM realizuje agencja FirstLevel), za planowanie mediów - mediowy Mindshare, natomiast działania public relations prowadzi agencja ConTrust.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sodexo reklamuje 360 stopni dla Biznesu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl