SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Spark Foundry obronił budżet mediowy Vivus Finanse

Dom mediowy Spark Foundry, należący do Publicis Media wygrał przetarg na obsługę mediową firmy pożyczkowej Vivus Finanse. Oznacza to kontynuację współpracy rozpoczętej w 2016 roku.

Viva! z okładkami z Emmanuelle Seigner i Romanem Polańskim Article

To już trzeci przetarg rozpisany przez Vivusa, w którym zwyciężył Spark Foundry – firmy współpracują ze sobą od 2016 roku.

- Spark Foundry jest dla Vivusa ważnym partnerem biznesowym. Nasza współpraca daleko wykracza, poza zwykły zakup mediów. Spark zapewnia nam również strategiczne wsparcie dla całego procesu mediowego. Możemy liczyć na ich analizy i rekomendacje. Jeśli weźmiemy pod uwagę również świetne customer experience oraz zrozumienie naszych celów biznesowych oraz wsparcie w ich realizacji, to otrzymamy dobry obraz naszej dotychczasowej współpracy - uzasadnia Agnieszka Ryttel-Dyduch, odpowiadająca za media po stronie Vivus.

Beata Szcześniak, general manager Spark Foundry przyznaje, że obrona budżetów mediowych nigdy nie jest łatwa, bo przez lata współpracy agencja zdobywa wiedzę pozwalającą poznać przepis na sukces danej marki. - Po latach coraz trudniej jest zaskoczyć czymś klienta, szczególnie jeśli przez ten czas realizowało się z nim wiele różnorodnych projektów i mierzyło ich skuteczność. Jednak nam i tym razem udało się wyróżnić świeżością w podejściu. Wierzę, że to w połączeniu z ofertą i zaufaniem wypracowanym przez lata dało ten sukces - dodaje Szcześniak.

Działania agencji Spark Foundry obejmują strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów, głównie offline.

Agencja nie podaje wartości kontraktu ani informacji na temat okresu trwania umowy. Firmy nie zdradzają też nazw pozostałych uczestników przetargu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spark Foundry obronił budżet mediowy Vivus Finanse

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Szymon
Jedyna firma pożyczkowa na polskim rynku, którą naprawdę mogę z całego serca polecić to Szybka Gotówka.
0 0
odpowiedź