SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Spin obsłuży Provident Polska

Spin Communications zajmie się obsługą PR-owską firmę Provident Polska

Provident Polska S.A.,dokonał już wyboru nowej agencji PR-owskiej. Kontrakt na obsługę PR został zaproponowany agencji Spin Communications.

"Ogłaszając przegląd chcieliśmy się zapoznać z nowymi trendami na rynku, dowiedzieć co ciekawego dzieje się w branży - mówi Tomasz Trabuć, menedżer ds. public relations - I rzeczywiście od agencji, które przeszły do drugiego etapu otrzymaliśmy kilka znakomitych ofert. O wyborze Spin Communications oprócz przemyślanej i kreatywnej strategii komunikacyjnej przesądziła bardzo wysoka jakość zespołu, który będzie obsługiwał Provident Polska".

Komentując zwycięstwo w przeglądzie Piotr Płocharski, dyrektor zarządzający Spin Communications powiedział: "To kolejny duży i modelowo przeprowadzony przez klienta przetarg jaki wygraliśmy w ostatnim kwartale. Cieszymy się, że tak duże i profesjonalne firmy jak Provident Polska S.A., czy Telekomunikacja Polska S.A. dostrzegły nasze kompetencje. Dodatkowo, termin rozstrzygnięcia przetargu sprawił, że Provident jest naszym najładniejszym gwiazdkowym prezentem" .

Do pierwszego etapu zostało zaproszonych dziesięć agencji, w tym dwie obecnie obsługujące Providenta - Feedback/Hill & Knowlton (od 1998 r. - doradztwo strategiczne i obsługa bieżąca) oraz Business Communications Associates (od 2002 r. - obsługa Ogólnopolskiego Programu Społecznego "Trampolina" realizowanego przez Providenta). W drugim etapie oprócz BCA i Feedback/Hill & Knowlton znalazły się: Rowland Communications, Spin Communications, Profile oraz Partner of Promotion.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spin obsłuży Provident Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl