SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spółka Joker zajmie się dla Kancelarii Premiera organizacją wydarzeń medialnych

Spółka Joker z Warszawy wygrała przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na organizację wydarzeń medialnych na potrzeby kampanii społecznych i informacyjnych przez nią realizowanych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Mateusz MorawieckiArticle

Do przetargu Kancelarii Premiera na organizację wydarzeń medialnych zgłosiły się trzy firmy: Joker, Justpoint i Pro Complex. Do współpracy wybrano spółkę Joker z Warszawy.

Firma ta będzie odpowiadać - przy organizacji wydarzeń medialnych - m.in. za przygotowanie projektu aranżacji miejsca wydarzenia, przygotowanie scenariusza wydarzenia, nadzór producencki, budowę scenografii, nagłośnienie, oświetlenie, obsługę planu, organizację centrum prasowego.

Spółka ta musi być dostępna dla Kancelarii Premiera codziennie, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Umowa z nią zostanie zawarta na rok. Budżet wynosi nieco ponad 580 tys. zł.

Celem kampanii społecznych KPRM będzie informowanie o programach rządowych, zmianach przepisów prawnych oraz prezentacji zmian i rozwiązań dla poszczególnych grup społecznych i beneficjentów tych programów.

Dołącz do dyskusji: Spółka Joker zajmie się dla Kancelarii Premiera organizacją wydarzeń medialnych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl