SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Przyjaciółka” liderem dwutygodników poradnikowych w 2016 roku, „Naj” wyprzedził „Panią Domu”

W ub.r. na pozycji lidera średniej sprzedaży ogółem wśród dwutygodników poradnikowych dla kobiet znalazła się „Przyjaciółka”. Wszystkie tytuły odnotowały spadki sprzedaży, a najwięcej straciła „Pani Domu”.

Article

Średnia sprzedaż ogółem „Przyjaciółki” (Edipresse Polska) w 2016 roku wyniosła 213 816 egz. i w porównaniu do 2015 roku zmalała o 15,45 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugą pozycję zajęła „Tina” (Wydawnictwo Bauer), której średni wynik w analizowanym okresie zmniejszył się o 15,57 proc. do 176 631 egz.

Na ostatniej pozycji podium uplasował się dwutygodnik „Naj” (Wydawnictwo Bauer), który przed rokiem był czwarty. Średnia sprzedaż ogółem tego pisma wyniosła 95 742 egz., po spadku o 20,28 proc.

Za podium znalazła się „Pani Domu” (Edipresse Polska), która spadła z miejsca trzeciego. W badanym miesiącu sprzedawała się średnio w liczbie 86 225 egz., po największym spadku w zestawieniu wynoszącym 30,70 proc.

W grudniu ub.r. nowym liderem średniej sprzedaży ogółem wśród tygodników telewizyjnych została „Tina”, której wynik względem grudnia 2015 roku zwiększył się o 10,06 proc. do poziomu 214 516 egz. Jednocześnie był to jedyny wzrost w zestawieniu.

Na drugie miejsce spadła „Przyjaciółka” (212 058 egz.; w dół o 8,87 proc.), Podium uzupełnia „Naj” (90 384 egz., - 7,03 proc.), który wyprzedził „Panią Domu” (70 770 egz., spadek o 31,60 proc. - największy w zestawieniu).

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.
Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Przyjaciółka” liderem dwutygodników poradnikowych w 2016 roku, „Naj” wyprzedził „Panią Domu”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl