SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Twój Styl” z największym spadkiem sprzedaży w lipcu, „Zwierciadło” najbardziej do góry

W lipcu br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych utrzymał się „Twój Styl”, który odnotował największy spadek w zestawieniu. Największym wzrostem pochwalić się mogło „Zwierciadło” - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Article

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w lipcu 2019 roku wyniosła 124 399 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do lipca 2018 roku tytuł kierowany przez Jacka Szmidta zanotował spadek o 25,42 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugą pozycję zajął magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego sprzedaż ogółem w lipcu br. uplasowała się na poziomie 82 728 egz., po wzroście o 24,49 proc. - największym w zestawieniu.

Oczko niżej uplasowały się „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu poszła w dół o 0,01 proc. do 58 858 egz.

W lipcu br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 56,43 proc.) pochwalić się mógł „Glamour” (Grupa Burda).

Największy spadek w tym ujęciu odnotowało „Avanti” (Agora) - było to 18,22 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Twój Styl” z największym spadkiem sprzedaży w lipcu, „Zwierciadło” najbardziej do góry

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sylwia
Podstarzała redakcja TS próbuje na siłę udowodnić, że czuje klimat współczesnej komunikacji. Wszystko jednak idzie nie tak. Gazeta jest fatalna, nudna, przewidywalna. Wyniki nie kłamią.
11 1
odpowiedź
User
do Sylwii
Sylwio, chyba nie czujesz trendów. pomyśl trochę, rozejrzyj się po świecie... nie myśl schematami.
0 4
odpowiedź
User
Fotoedytor
czas gazet takich jak Twój Styl, Elle, Zwierciadło itd już minął
4 1
odpowiedź
User
ruda
kobiety uważały Twój Styl za gazetę konserwatywną i póki taką udawała, póty szło. Strzelili sobie w stopę tymi okładkami z Jandą i peklowaniem Stuhra. Jakim cudem TS nie zdobył wywiadu z Agatą Dudą?
1 0
odpowiedź