SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Twój Styl” z największym spadkiem sprzedaży w lipcu, „Zwierciadło” najbardziej do góry

W lipcu br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych utrzymał się „Twój Styl”, który odnotował największy spadek w zestawieniu. Największym wzrostem pochwalić się mogło „Zwierciadło” - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Article

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w lipcu 2019 roku wyniosła 124 399 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do lipca 2018 roku tytuł kierowany przez Jacka Szmidta zanotował spadek o 25,42 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugą pozycję zajął magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego sprzedaż ogółem w lipcu br. uplasowała się na poziomie 82 728 egz., po wzroście o 24,49 proc. - największym w zestawieniu.

Oczko niżej uplasowały się „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu poszła w dół o 0,01 proc. do 58 858 egz.

W lipcu br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 56,43 proc.) pochwalić się mógł „Glamour” (Grupa Burda).

Największy spadek w tym ujęciu odnotowało „Avanti” (Agora) - było to 18,22 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Twój Styl” z największym spadkiem sprzedaży w lipcu, „Zwierciadło” najbardziej do góry

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sylwia
Podstarzała redakcja TS próbuje na siłę udowodnić, że czuje klimat współczesnej komunikacji. Wszystko jednak idzie nie tak. Gazeta jest fatalna, nudna, przewidywalna. Wyniki nie kłamią.
odpowiedź
User
do Sylwii
Sylwio, chyba nie czujesz trendów. pomyśl trochę, rozejrzyj się po świecie... nie myśl schematami.
odpowiedź
User
Fotoedytor
czas gazet takich jak Twój Styl, Elle, Zwierciadło itd już minął
odpowiedź