SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Twój Styl” liderem sprzedaży. „Glamour” i „Zwierciadło” zyskały najwięcej

W listopadzie ub.r. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych utrzymał się „Twój Styl”. Największym wzrostem pochwalić się mógł tytuł „Glamour”. Na czele spadków uplasowała się „Pani” - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Article

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w listopadzie 2019 roku wyniosła 144 685 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do listopada 2018 roku tytuł zanotował spadek o 13,71 proc.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugą pozycję zajął magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego sprzedaż ogółem w listopadzie ub.r. uplasowała się na poziomie 92 127 egz., po wzroście o 29,01 proc. - drugim największym w zestawieniu.

Oczko niżej uplasowały się „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu poszła do góry o 4,07 proc. do 61 771 egz.

Największym wzrostem pochwalić się mógł tytuł „Glamour” (Grupa Burda), który w zestawieniu był ostatni. Jego średni wynik zwiększył się o 35,27 proc. do 24 685 egz.

Z kolei najwięcej - 19,52 proc. - straciła „Pani” (Wydawnictwo Bauer), której wynik wyniósł 41 392 egz. W zestawieniu miesięcznik zajął 5. lokatę.

W listopadzie ub.r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 12,90 proc.) pochwalić się mogły „Wysokie Obcasy Extra”.

Największy spadek w tym ujęciu odnotował „Glamour” - było to 45,67 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Dołącz do dyskusji: „Twój Styl” liderem sprzedaży. „Glamour” i „Zwierciadło” zyskały najwięcej

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
analityk
czytelniczki Pani odeszły do Zwierciadła. Brawo Bauer. Wy jak wprowadzicie zmiany to od razu sukces ;)
odpowiedź
User
Nie dogodzisz kochana
No cóż, jeśli naczelną Pani zostaje osoba wybitna, to i zawartość tytułu jest wybitna. Tylko czytelniczki nam ostatnio zgłupiały.
odpowiedź
User
czytelniczka
41 tysiecy :( rentowność bliska zeru well done
odpowiedź