SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Zwierciadło” z największym wzrostem w lutym. Sprzedaż „Twojego Stylu” spadła do 93 tys. egz.

W lutym br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych utrzymał się „Twój Styl”, który zanotował największy spadek w zestawieniu. Na czele wzrostów uplasowało się „Zwierciadło” - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Article

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w lutym 2020 roku wyniosła 93 944 egz. - wynika z danych Polskich Badań Czytelnictwa „Audyt ZKDP”, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do lutego 2019 roku tytuł zanotował spadek o 24,53 proc. - największy w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugą pozycję zajął magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego sprzedaż ogółem w lutym br. uplasowała się na poziomie 74 584 egz., po wzroście o 13,93 proc. - największym w zestawieniu.

Oczko niżej uplasowały się „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Sprzedaż ogółem pisma w analizowanym miesiącu wzrosła o 1,70 proc. do 59 404 egz.

W lutym br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 12,97 proc.) pochwalić się mogło „Avanti” (Agora).

Największy spadek również i tutaj odnotował „Twój Styl” - było to 29,05 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Zwierciadło” z największym wzrostem w lutym. Sprzedaż „Twojego Stylu” spadła do 93 tys. egz.

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ola
Twój Styl 93 tys. SZTOS
15 0
odpowiedź
User
Ela
PANI 39 tys.! Ech
12 0
odpowiedź
User
profesor
TS w dobie kryzysu jest już magazynem absolutnie po nic. Nawet już dużych zysków z reklam nie przyniesie, bo recesja. Treściowo poległ wydaniem jubileuszowym(i jednocześnie covidowym)- porównajcie treści z tego samego miesiąca w Zwierciadle. W Zwierciadle jest myśl, mnóstwo sensownej psychologii na czas kryzysu, ręka wyciągnięta do czytelniczki, W TS: klisze, stereotypy, i ich megalomania do potęgi. TS zrobił numer o sobie, dla swoich redakcyjnych Joaś, Ewć i Aguś. Ochojska, Soszyńska, Eris i Lewy ze swoim porsche. Zero wyczucia, że świat się zmienił i że to wtórne. Żaden szef nie uratuje tej gazety z takim zespołem w dodatku przerośniętym.
23 1
odpowiedź