SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rośnie „Twój Styl”, „Uroda Życia” z największym spadkiem w styczniu

W styczniu br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych umocnił się „Twój Styl”, który pochwalić się mógł największym wzrostem w zestawieniu. Na czele spadków uplasowała się „Uroda Życia” - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Article

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w styczniu 2020 roku wyniosła 132 416 egz. - wynika z danych Polskich Badań Czytelnictwa „Audyt ZKDP”, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do stycznia 2019 roku tytuł zanotował wzrost o 16,05 proc. - największy w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugą pozycję zajął magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego sprzedaż ogółem w styczniu br. uplasowała się na poziomie 79 076 egz., po spadku o 11,60 proc.

Oczko niżej uplasowały się „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu zmalała o 12,12 proc. do 54 556 egz.

Z kolei najwięcej - 45,07 proc. - straciła „Uroda Życia” (Edipresse Polska), którego wynik wyniósł 30 369 egz. W zestawieniu tytuł spadł z 5. na 8. lokatę.

W styczniu br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 97,73 proc.) pochwalić się mógł „Women’s Health” (Motor-Presse Polska).

Największy spadek również odnotowała „Uroda Życia” - było to 33,80 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rośnie „Twój Styl”, „Uroda Życia” z największym spadkiem w styczniu

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jaśko
Rybek będzie weryfikował. Poczekajmy na komunikaty po pierwszym kwartale :)
5 1
odpowiedź
User
Grażyna
był kiedyś taki tytuł Pani ...
6 2
odpowiedź
User
Snake
Nowa naczelna Urody Zycia położy ten tytuł.
0 1
odpowiedź
User
Ciekawe
Które z tych magazynów zamkną się w tym roku, a które zostaną sprzedane, bo ze będą ruchy w tym segmencie, to pewne.
1 0
odpowiedź
User
Seba
Była Pani. Domagalik nie dawała rady sama, ale rozsadziła na własną prośbę dobry zespól i mamy finał. Stukonis walczy.
4 2
odpowiedź