SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tylko „Twój Styl” na plusie wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych w lipcu

W lipcu br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych znalazł się „Twój Styl”, który pochwalić się mógł jedynym wzrostem w zestawieniu. Na czele spadków znalazł się „Be Active. Dietetyka & Fitness” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w lipcu 2018 roku wyniosła 166 810 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do lipca 2017 roku pismo to zanotowało wzrost o 7,66 proc. - jedyny w zestawieniu.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Na drugą pozycję - z trzeciej - awansował magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego sprzedaż ogółem w lipcu br. uplasowała się na poziomie 66 454 egz., po jednak spadku o 12,67 proc.

Oczko niżej uplasowały się „Wysokie Obcasy Extra” (Agora), które spadły z miejsca drugiego. Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu zmalała o 26 proc. do 58 864 egz.

Z kolei najwięcej - 40,22 proc. - stracił magazyn „Be Active. Dietetyka & Fitness” (Edipresse Polska), którego wynik wyniósł 29 471 egz. W zestawieniu spadł on z lokaty 9. na 11.

W lipcu br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 43,98 proc.) pochwalić się mógł „Women’s Health” (Motor-Presse Polska).

Największy spadek w tym ujęciu odnotowało „Avanti” (Agora) - było to 23,37 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Dołącz do dyskusji: Tylko „Twój Styl” na plusie wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych w lipcu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bla
e tam, jaki Twój Styl. to przecież Vogue Polska jest zwycięzcą. Tyle sprzedają, że aż skali zabrakło i dlatego nie ma ich w tym zestawieniu. A tak serio - to na dniach kolejny numer Vogue Polska, a po kioskach/salonikach prasowych leżą stosy poprzedniego. tyle papieru, tyle drzew zmarnowanych...
odpowiedź
User
o
Vouge Polska równia pochyła z numeru na numer ale towarzystwo wzajemnie adoracji dalej mysli ze jest trendy
odpowiedź