SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sprzedaż „Twojego Stylu” spadła do 122 tys. egz. Zyskało tylko „Zwierciadło”

W maju br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych utrzymał się „Twój Styl”. Jedynym wzrostem pochwalić się mogło „Zwierciadło” - na czele spadków znalazł się „Shape” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w maju 2018 roku wyniosła 122 347 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do maja 2017 roku pismo to zanotowało spadek o 24,10 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Na drugą pozycję - z czwartej - awansował magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego sprzedaż ogółem w maju br. uplasowała się na poziomie 82 946 egz., po wzroście o 26,80 proc. - jedynym w zestawieniu. Z analizy portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że „Zwierciadło” już trzynasty miesiąc z rzędu zanotowało dodatnią dynamikę sprzedaży względem analogicznego okresu rok wcześniej.

Oczko niżej uplasowało się „Avanti” (Agora). Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu uplasowała się na poziomie 57 410 egz., po spadku o 17,80 proc.

Z kolei najwięcej - 42,52 proc. - stracił magazyn „Shape” (Marquard Media Polska), którego wynik wyniósł 10 387 egz. W zestawieniu był on ostatni.

W maju br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 71,91 proc.) pochwalić się mógł „Glamour” (Grupa Burda).

Największy spadek w tym ujęciu odnotował „Twój Styl” - było to 40,49 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sprzedaż „Twojego Stylu” spadła do 122 tys. egz. Zyskało tylko „Zwierciadło”

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
1/4 na minusie
bauerowa siła prasy - parole parole
odpowiedź
User
marketer
Twój Styl to trochę jak Gazeta Wyborcza w ostatnich latach.

z 300 tys. do 122 tys. to jakaś mega tragedia.
odpowiedź
User
wróż Maciej
śmiejcie się, śmiejcie, to jest celowy kontrolowany spadek, żeby za chwilę wyszczeliło jak szczała pod niebiosa! prawda Iza?
odpowiedź