SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Twój Styl” liderem. Rośnie sprzedaż magazynów „Avanti”, „Wysokie Obcasy Extra” i „Shape”

W listopadzie ub.r. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych uplasował się „Twój Styl”. Największym wzrostem pochwalić się mogły „Wysokie Obcasy Extra”, a na czele spadków znalazł się tytuł „Joy”.

Article

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w listopadzie 2016 roku wyniosła 202 617 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do listopada 2015 roku pismo to zanotowało spadek o 7,45 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Druga pozycja należała do magazynu „Avanti” (Agora). Jego sprzedaż ogółem w listopadzie ub.r. uplasowała się na poziomie 100 440 egz., po wzroście o 25,46 proc.

Największy wzrost udziału odnotował miesięcznik „Wysokie Obcasy Extra” (Agora), który awansował z miejsca ósmego na trzecie. Jego wynik zwiększył się o 33,08 proc. do 77 320 egz.

Z kolei najwięcej - 36,68 proc. - stracił miesięcznik „Joy” (Marquard Media Polska), którego wynik wyniósł 48 301 egz. W zestawieniu spadł on z lokaty trzeciej na ósmą.

W listopadzie ub.r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 26,36 proc.) też pochwalić się mogły „Wysokie Obcasy Extra”.

Z kolei w tym ujęciu najwięcej stracił miesięcznik „Grazia” (Wydawnictwo Bauer) - było to 65,49 proc. Warto dodać, że październikowe numery „Twojego Stylu” i „Grazii” były objęte akcją „Stylowe zakupy” - w miesięcznikach można było znaleźć kupony rabatowe na zakupy i usługi do 390 marek.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.
Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Twój Styl” liderem. Rośnie sprzedaż magazynów „Avanti”, „Wysokie Obcasy Extra” i „Shape”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl