SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Działkowiec” liderem. „Mój Ogródek” najbardziej w dół

W listopadzie ub.r. na pozycji lidera średniej sprzedaży ogółem wśród miesięczników o ogrodnictwie znalazł się „Działkowiec”. Wszystkie tytuły odnotowały spadki, a najwięcej stracił „Mój Ogródek” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, sprzedaż ogółem „Działkowca” (Działkowiec) w listopadzie 2019 roku wyniosła 81 582 egz. W porównaniu do listopada 2018 roku zmniejszyła się o 2,83 proc.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajął „Przepis na Ogród” (Grupa Burda). Jego wynik uplasował się na poziomie 37 715 egz. Tytuł ten odnotował spadek wynoszący 2,78 proc.

Trzeci był „Mój Ogródek” (Działkowiec) ze sprzedażą ogółem w listopadzie ub.r. na poziomie 22 069 egz. Tytuł ten zanotował największy spadek w zestawieniu - wynoszący 20,31 proc.

W listopadzie 2019 roku w porównaniu do października 2019 roku wszystkie tytuły odnotowały spadki sprzedaży, a najwięcej też stracił „Mój Ogródek” - było to 13,27 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Dołącz do dyskusji: „Działkowiec” liderem. „Mój Ogródek” najbardziej w dół

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl