SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Świat Seriali” nadal w czołowej najchętniej kupowanych dwutygodników (top 21)

W kwietniu 2018 roku pozycję lidera średniej sprzedaży ogółem wśród wszystkich dwutygodników zajął „Tele Świat”. Wysokie - piąte - miejsce zajął „Świat Seriali”. Top 21 dwutygodników w raporcie Wirtualnemedia.pl.

Article

Średnia sprzedaż ogółem telewizyjnego dwutygodnika „Tele Świat” (Wydawnictwo Bauer) w kwietniu 2018 roku wyniosła 293 273 egz. W porównaniu do analogicznego miesiąca 2017 roku była ona niższa o 15,21 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugi był magazyn „TV14” (Wydawnictwo Bauer). Wynik sprzedażowy tego tytułu w badanym okresie zmniejszył się o 10,93 proc. do poziomu 183 048 egz.

Podium zamyka „Przyjaciółka”  (Edipresse Polska), której średnia sprzedaż ogółem zmalała o 18,33 proc. do 145 260 egz.

Piąte miejsce zajął wydawany przez Bauera dwutygodnik „Świat Seriali”, który spadł z pozycji czwartej. W badanym okresie osiągnął on średni wynik na poziomie 139 605 egz., po spadku o 16,42 proc.

Ogółem w pierwszej dziesiątce zestawienia cztery pozycje zajęły magazyny z programem telewizyjnym. Po dwa miejsca przypadły tytułom poradnikowym oraz dwutygodnikom people, a po jednym - magazynowi o serialach oraz pismu z segmentu real life stores.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Dołącz do dyskusji: „Świat Seriali” nadal w czołowej najchętniej kupowanych dwutygodników (top 21)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nik
Tygodników czy dwutygodników?
odpowiedź