SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sigma Bis i Euvic Media w przetargu mediowym Stadionu Śląskiego

Domy mediowe Euvic Media i Sigma Bis (wspólna agencja mediowa PKN Orlen i PZU) walczą w przetargu Stadionu Śląskiego na kompleksową obsługę mediową - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Do wzięcia jest budżet w wysokości 2,46 mln zł.

Stadion Śląski / Fot. Tomasz Żak/UMWŚArticle

Przetarg dotyczy zawarcia umowy ramowej na świadczenie usług w zakresie kompleksowej obsługi w zakresie planowania, zakupu czasu antenowego i powierzchni reklamowej oraz wsparcia Stadionu Śląskiego w efektywnej realizacji kampanii reklamowych.

Umowa z wybraną agencją zostanie zawarta na rok, a budżet przeznaczony do obsługi wyniesie 2,46 mln zł.

Oferty w nim złożyły dwie agencje: Euvic Media i Sigma Bis.  Ta pierwsza oferuje prowizję na poziomie 0,01 proc., a druga - 1,99 proc.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

O wyborze zwycięskiej firmy zdecydują: prowizja domu mediowego (waga: 25), suma zaoferowanych rabatów radio (20), prasa (20), suma zaoferowanych rabatów internet (5), suma zaoferowanych rabatów outdoor (15) i suma zaoferowanych rabatów telewizja (15).

Dołącz do dyskusji: Sigma Bis i Euvic Media w przetargu mediowym Stadionu Śląskiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl