SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stała rata - nowa oferta kredytu mieszkaniowego w Nordea Bank

Nordea Bank wprowadza do swojej oferty nowe rozwiązanie w kredytach mieszkaniowych. Od połowy października do oferty kredytów mieszkaniowych wprowadza stałą ratę, niewrażliwą na zmianę wysokości oprocentowania kredytu.

Stała rata - nowa oferta kredytu mieszkaniowego w Nordea Bank

Raty w stałej określonej wysokości obowiązują przez cały okres kredytowania. Zmiana oprocentowania powoduje skrócenie lub wydłużenie okresu kredytowania (maksymalnie o 120 miesięcy), w związku z czym może nastąpić zmniejszenie lub zwiększenie ilości rat kredytu pozostających do spłaty. Dodatkowo każda nadpłata kapitału również powoduje skrócenie okresu kredytowania. W przypadku, kiedy wzrost oprocentowania spowodowałby przekroczenie określonego w umowie okresu kredytowania o 120 miesięcy, bank zmienia system spłat ze stałych rat kapitałowo-odsetkowych na równe raty kapitałowo-odsetkowe.

Kredyt może być przeznaczony na zakup domu lub mieszkania; budowę, rozbudowę domu; remont, modernizację domu lub mieszkania; zakup działki budowlanej, refinansowanie poniesionych nakładów i kosztów (budowę domu lub zakup nieruchomości) czy spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku.

Kredyt ze stałą ratą jest udzielany w złotych. Oprócz wprowadzanej nowości, dostępna jest nadal gama pozostałych produktów mieszkaniowych w tym, obowiązująca do końca roku, oferta w ramach programu „Rodzina na swoim”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stała rata - nowa oferta kredytu mieszkaniowego w Nordea Bank

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl