SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Startują nowe "Wiadomości"

Rewolucja w "Wiadomościach", czyli nowi prowadzący i nowe studio

Dzisiaj premiera odświeżonych "Wiadomości", które będą miały nową oprawę dźwiękową i graficzną.

 

 

 

 

 

 

Jedną z atrakcji nowego studia jest, umieszczony za prowadzącym, płaski i holograficzny ekran, który daje efekt głębi i przestrzeni. Scenografia została tak skonstruowana, aby można ją było łatwo przenieść do innego, nowego studia (przy ul. Woronicza trwa budowa nowej siedziby TVP, ma tam być miejsce na nowoczesne studio).

Nowoczesną scenografię przygotowała Magdalena Kujszczyk, czołówkę zrealizował Marek Szwarc, a oprawę muzyczną Piotr Rubik.

- Kolorystykę studia zrealizowano w eleganckiej, granatowo-szaro-niebieskiej tonacji. - W scenografii został wykorzystany także niebieski kolor logo Programu 1. Nowe studio jest bardzo nowoczesne, funkcjonalne, a jednocześnie przyjazne - mówi Maja Krygowska koordynująca pracę realizatorów.

  

- Postawiliśmy na talent twórców, którzy wykorzystali możliwości i umiejętności myślenia filmowego, sztuki realizacji i osiągnęli ogromny efekt przestrzeni w 150-metrowej sali przedwojennego banku, w którym mieszczą się redakcje informacyjne TVP S.A. w Warszawie - zapewnia z-ca dyrektora Programu 1, Dorota Warakomska, która od 1 października kieruje redakcją "Wiadomości". 

 

 

 

 

Do ekipy "Wiadomości" dołączyli tymczasem nowi dziennikarze - Dorota Wysocka- Schnepf (wcześniej Polskie Radio), Jacek Gasiński (wcześniej TVN) i
Krzysztof Ziemiec (wcześniej TVN24).

 

Od czwartku główne wydanie "Wiadomości" na zmianę prowadzić będzie czterech prezenterów: Dorota Wysocka-Schnepf, Kamil Durczok, Michał Adamczyk i Krzysztof Ziemiec.

 

 

 

 

 

 

Po raz pierwszy nowe główne wydanie "Wiadomości" o godz. 19.30, nadawane z nowego studia w centrum stolicy przy pl. Powstańców Warszawy poprowadzi Dorota Wysocka-Schnepf.

Z nowego studia będzie również nadawany nowy program Moniki Olejnik "Prosto w oczy".

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Startują nowe "Wiadomości"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl