SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Startują "Wydarzenia", znikają "Informacje"

Zostają wszyscy dziennikarze, wszyscy dostaną swoją szanse - powiedział nam Tomasz Lis

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami dzisiaj startuje nowy program informacyjny telewizji Polsat - "Wydarzenia". Przygotowywać go będą Hanna Smoktunowicz i Tomasz Lis.

"Wydarzenia" będą emitowane codziennie o godz. 18.30 i zastąpią nadawane do tej pory "Informacje". Program ma trwać ok. 25 minut.

- Od poniedziałku do piątku Wydarzenia będzie prowadziła Hanna Smoktunowicz. W weekendy Iwona Kutyna i Jarosław Gugała - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Lis.

Jak zapewnia Tomasz Lis zostają wszyscy dziennikarze.

- Wszyscy dostaną swoją szanse. Przychodzą Ci, o których było wiadomo wcześniej - Jakub Sobieniowski i Tomasz Machała - dodaje Tomasz Lis.

"Wydarzenia" startuję w nowej oprawie graficznej i muzycznej, które przygotowała firma Via Worldwide (wykonawca czołówki i oprawy graficznej dla NBC News i CBS News).

A czym "Wydarzenia" mają różnić się od "Informacji"?

- Prowadzącym, nowymi osobami, które dojdą z Dziennika TV 4 i innych stacji, studiem, newsroomem, czołówką, nazwa i oprawą - mówi Tomasz Lis.

Również z anteny TV 4 zniknie dobrze znany widzom tej stacji program "Dziennik". Zastąpi go ośmiominutowy program o 21-szej.

- Jego nazwa, to oczywiście Wydarzenia - dodaje Lis.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Startują "Wydarzenia", znikają "Informacje"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl