SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Startuje agencja MindSpark

Dominika Beliniak i Urszula Piotrowska-Topa założyły agencję kreatywną i produkcyjną MindSpark.  

Dominika Beliniak i Urszula Piotrowska-Topa Dominika Beliniak i Urszula Piotrowska-Topa

Dominika Beliniak i Urszula Piotrowska-Topa mają ponad 16 lat doświadczenia w marketingu.

Beliniak pracowała ponad 12 lat w Allegro Agency, później w Bespoke. Italianistka, absolwentka kierunku controllingu zarządczego i programu Executive MBA. W swoim portfolio ma zarządzanie kreacją i produkcją projektów B2B i B2C o najwyższej randze dla światowych i polskich marek; wydarzeń sportowych, kulturalnych, gal TV, projektów z wykorzystaniem event marketingu oraz video contentu, projektów Employer Branding i CSR, projektów wizerunkowych.

Z kolei Urszula Piotrowska-Topa ma doświadczenie jako producentka, kreatywna, menadżerka w agencjach eventowych (Allegro Agency, Bespoke). Pracowała m.in. dla marek z sektora lifestyle, finansowego, bankowego, paliwowego, FMCG, farmaceutycznego i retail. W swoim portfolio ma wydarzenia o różnym charakterze, w tym eventy masowe, gale telewizyjne, konferencje, kongresy, eventy online, pikniki, eventy sportowe. Przez lata pełniła funkcję dyrektorki zespołu eventowego i client service'u. 

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- MindSpark narodził się z połączenia wielu lat doświadczenia z pasją do marketingu. Żyjemy tym na co dzień, inspirujemy się otoczeniem, rozmową z drugim człowiekiem. Chciałyśmy tworzyć i produkować wielowymiarowo, tak aby każdy projekt był świeży, autentyczny i niezapomniany, a nasi partnerzy poczuli, że to o nich i dla nich. Nie ma dla nas projektów zbyt małych, zbyt dużych czy zbyt ambitnych, są tylko potrzeby naszych klientów, które napędzają nas do działania - mówi Dominika Beliniak.

Agencja od marca tego roku pracuje dla biznesu, m. in. dla klientów korporacyjnych, klientów biznesowych, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych. 

Dołącz do dyskusji: Startuje agencja MindSpark

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl