SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Startuje konkurs na materiał dziennikarski o stwardnieniu rozsianym

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego rozpoczyna pierwszą edycję konkursu dla dziennikarzy. W akcji zostaną wybrane najlepsze materiały medialne dotyczące sytuacji osób cierpiących na to schorzenie.

Startuje konkurs na materiał dziennikarski o stwardnieniu rozsianym

Rozpoczynany właśnie przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego konkurs dla dziennikarzy przebiega w czterech kategoriach: prasowej, radiowej, telewizyjnej i internetowej. W każdej z nich można zgłosić materiał opisujący sytuację osób cierpiących na to schorzenie, który został opublikowany w ostatnim roku, tzn. między 27 maja ubiegłego roku a 30 kwietnia bieżącego roku. Konkurs jest otwarty dla dziennikarzy wszystkich mediów zarejestrowanych w Polsce.

Rozstrzygniecie akcji, na podstawie werdyktu jury, nastąpi 27 maja bieżącego roku, w światowym dniu chorych na stwardnienie rozsiane. Na autorów najlepszych publikacji czekają netbook, e-Reader i palmphone.

Szczegółowe informacje na temat konkursu tutaj.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Startuje konkurs na materiał dziennikarski o stwardnieniu rozsianym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl