SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stiebel Eltron w gronie klientów Imago PR

Imago Public Relations wspiera komunikację Grupy Stiebel Eltron w Polsce. Agencja będzie odpowiadać za kompleksowe działania w obszarze relacji z mediami oraz content&influencer marketingu. Współpracę nawiązano w drodze konkursu ofert.

Article

Głównym celem współpracy jest wzrost rozpoznawalności marki wśród klientów indywidualnych oraz budowa jej wizerunku w branży odnawialnych źródeł energii i technologii grzewczych, w szczególności pomp ciepła.

– Jako firma wyznaczyliśmy sobie jasny kurs na zrównoważoną przyszłość. Znajduje to odzwierciedlenie w naszych produktach, które zamiast ropy, gazu i węgla opierają się na wykorzystaniu naturalnej energii z powietrza, wody i ziemi. Stiebel Eltron to nie tylko dostawca technologii, ale także bogate źródło wiedzy w zakresie technologicznym, technicznym, użytkowym i ekonomicznym. Z pomocą ekspertów Imago PR chcemy dzielić się naszymi bogatymi doświadczeniami, by w ten sposób pomóc przyspieszyć proces transformacji energetycznej, zarówno indywidualnych użytkowników, jak i podmiotów instytucjonalnych czy przemysłowych – mówi Joanna Tyniec, marketing manager w Stiebel Eltron.

Opiekę nad PR marki prowadzi zespół Imago PR realizujący projekty dla klientów działających w branżach energetyki, przemysłu i nowoczesnych technologii oraz związane z obszarem zrównoważonego rozwoju. Pracami kierują Maciej Preidl oraz Paweł Gniadek. W zadania dla marki Stiebel Eltron zaangażowani są również Waldemar Szymczyk, Marcin Dzedzej i Adam Korkiewicz. Obszar współpracy obejmuje media relations, consulting oraz content i influencer marketing.

Agencja została wybrana w konkursie ofert.

 

Dołącz do dyskusji: Stiebel Eltron w gronie klientów Imago PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl