SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Stop agresji'

Agencja TBWA na zlecenie Komitetu Ochrony Praw Dziecka (KOPD) przygotowała kampanię promującą akcję społeczną "Agresja zabija".

Celem kampanii jest uwrażliwienie odbiorców na fakt istnienia w życiu codziennym agresji, zarówno fizycznej jak i mentalnej. Kampania, która rozpoczyna się pod koniec sierpnia, zainicjowana została przez posłankę, Przewodniczącą Zarządu Krajowego KOPD, Mirosławę Kątną.

             

Layouty prasowe początkowo ukażą się na łamach Gazety Wyborczej, w dodatku Sport, w dzienniku Metro oraz w tygodniku Wprost. Kampania skierowana jest do szerokiego grona społeczeństwa, a szczególnie rodziców, nauczycieli, a także polityków. Celem akcji jest również napiętnowanie zachowań agresywnych w życiu codziennym (szkole, domu rodzinnym) i pod każdą postacią. W Polsce problem dotyczy głównie agresji wobec dzieci, które są najbardziej bezbronnymi ofiarami.

"Potrzeba zorganizowania kampanii o takiej właśnie tematyce wynika z faktu, iż problem agresji jest wszechobecny. Niestety spotykamy się z nią zbyt często. Dzięki tej kampanii chcemy włączyć się w dyskusję społeczną, jaka toczy się obecnie wokół tego problemu" - przyznaje Malina Wieczorek, Non Profit & Art Promotion Director TBWATelescope.

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest organizacją pozarządową działającą od ponad dwudziestu lat na rzecz dzieci i ich rodzin. Głównych jej celem jest ochrona praw i interesów dzieci. Zajmuje się nie tylko leczeniem, ale i profilaktyką m.in. udziela bezpłatnie porad prawnych i psychologicznych.

Cel kampanii: akcja społeczna "Agresja zabija"
Klient: Komitet Ochrony Praw Dziecka
Przedstawiciel klienta: Magdalena Stachowiak
Agencja: TBWA
Przedstawiciel agencji: Malina Wieczorek TELESCOPE
Creative director: Bartek Bartoszek
Art director: Joanna Malik, Basia Frączyk
Copywriter: Tomek Ptak
Media: prasa
Czas trwania: sierpień - październik.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Stop agresji'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl