SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Brand New Galaxy przejmuje agencję Stratosfera, dyrektor zarządzającą Monika Kowalewska

Portfolio platformy Brand New Galaxy powiększa się o agencję marketingu strategicznego Stratosfera, która przez ostatnie 3 lata była związana z Deloitte. Nową dyrektor zarządzającą została Monika Kowalewska.

Management Stratosfery: Agnieszka Grynkiewicz, Monika Kowalewska, Krzysztof NajderArticle

Stratosfera to agencja obecna na rynku od dwudziestu jeden lat, ma na koncie ponad trzysta zrealizowanych projektów strategicznych w całej Europie. Oferta firmy obejmuje tworzenie strategii marketingowych wraz z rozwojem pozycjonowania oraz strategie i korekty architektury portfela. Brand New Galaxy przejęło 85 proc. udziałów Stratosfery od Krzysztofa Najdera, współzałożyciela firmy. Pozostałe 15 proc. należy do Agnieszki Grynkiewicz, managing partnera.  

Agencję tę założyli w 1997 roku Agnieszka Grynkiewicz i Krzysztof Najder, partnerzy, którzy od początku czerwca 2018 dołączyli do Brand New Galaxy z czterema strategami z firmy. Stratosferą jako dyrektor zarządzająca w BNG będzie kierować Monika Kowalewska. Wcześniej związana była z Superbrands w Polsce.

- Stratosfera od zawsze pracowała z klientami nad rozwojem innowacji, projektując marki i produkty oraz usługi, które rozwijały biznes Klienta. W Galaktyce możliwości naszego działania wzbogacają nowe technologie, rozbudowana metodologia projektowania user experience, narzędzia do automatyzacji oraz unikalny know how w obszarze e-commerce. To świetna baza do rozwijania wspólnie innowacji / nowych produktów dla Klientów w Polsce i na świecie - mówi Krzysztof Najder, który objął rolę chief strategic officera w Stratosferze. Będzie również odpowiadał za rozwój kompetencji strategicznych całej platformy Brand New Galaxy.

Od 2015 roku Stratosfera współpracowała z Deloitte pod nazwą Stratosfera by Deloitte.

>>> TYSIĄCE OGŁOSZEŃ O PRACĘ - PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

Brand New Galaxy składa się, oprócz Stratosfery, z life On Mars - agencji contentowej, Pathfinder 23 - agencji aktywującej marki w obszarze E-commerce; Spacecamp – agencji digitalową o profilu kreatywno-technologicznym; Synthrone - platformy do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce oraz Man on the Moon – agencji konsultingowej w obszarze HR. Na czele BNG stoi Olga Adamkiewicz.

 

Dołącz do dyskusji: Brand New Galaxy przejmuje agencję Stratosfera, dyrektor zarządzającą Monika Kowalewska

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sponsor
Komunikat sponsorowany komunikat sponsorowany
odpowiedź
User
walter
gratulacje!!!
odpowiedź
User
Guerreiro
Super
odpowiedź