SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Streetcom promuje produkty Rio Mare i Meglio

Bolton Polska powierza agencji Streetcom realizację kampanii influencer marketingowych dla swoich brandów. Streetcom, pracująca dla klienta od 2 lat, odpowiada za działania przede wszystkim dla marek Rio Mare i Meglio.

Głównym celem realizowanych działań dla marki Meglio jest zwiększenie świadomości marki u grupy docelowej (kobiety powyżej 25 roku życia z małych i średnich miast oraz kobiety będące decydentkami w gospodarstwie domowym), a także dotarcie do non-userów marki, edukacja na temat produktu Meglio i trial. Streetcom przygotował długofalową mechanikę kampanii influnecer marketingowej, odpowiada także za rekrutację, komunikację i koordynację działań z wybranymi do kampanii nano, mikro i makro influencerami.

Zobacz: Letni konkurs z sałatkami Rio Mare. Do wygrania vouchery na wakacje

Dla nowej linii past kanapkowych Rio Mare agencja Streetcom przygotowała i realizuje kolejną kampanię w oparciu o nano, mikro i makro influencerów. Odbywa się ona pod hasłem: „Rio Mare Pate. Śniadanie na Wyciągnięcie Ręki”. 

Agencja odpowiada także za rekrutację i koordynacje współpracy z wybranymi do kampanii nano, mikro i makro influencerami. 

Dołącz do dyskusji: Streetcom promuje produkty Rio Mare i Meglio

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl