SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany we władzach Ströera. Gudowicz odpowiada za rozwój, wraca Edyta Wójcik-Mendyk

Marcin Gudowicz, wiceprezes zarządu firmy reklamy zewnętrznej Ströer Polska odpowiedzialny za sprzedaż, objął funkcję chief bussines development officer. Do firmy wraca Edyta Wójcik-Mendyk.

Article

Ströer Polska zmienia skład zespołu zarządzającego. Marcin Gudowicz, wieloletni szef sprzedaży, jako chief bussines development officer ma skoncentrować się na rozwijaniu nowych przedsięwzięć i wzmocnienia pozycji rynkowej firmy w Polsce.

Edyta Wójcik-Mendyk objęła funkcję CSO dyrektor sprzedaży. Menadżerka przejmuje odpowiedzialność za strategie i realizacje sprzedaży. 

Poprzednio trzynaście lat związana była z Headz Marketing Partner. 

Wójcik-Mendyk wraca do Ströera po ponad 20 latach przerwy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W skład zespołu executive committee Ströer Polska wchodzą także Viola Kuczyńska CFO, Michał Magdziak CPO, Bartosz Barański CDO.

Ströer Polska: zaskoczymy rynek 

- By osiągnąć założone cele, musimy zaangażować w projekty odpowiednie zasoby i inaczej podzielić role  kadry zarządzającej. Wszystko by zapewnić szybkie tempo rozwoju Ströera. Pracujemy od pewnego czasu nad nowymi projektami. Chcemy zdobyć nowe obszary i rozbudować pozycję na lokalnych rynkach, na których jesteśmy już obecni. Mamy ambicje by zaoferować całkowicie nowe rozwiązania w zakresie reklamy zewnętrznej, dzisiaj wykorzystywane w minimalnym zakresie lub wręcz nieobecne w naszej ofercie. Jeszcze za wcześniej by mówić o szczegółach, ale jestem pewien, że zaskoczymy rynek i zaoferujemy rozwiązania, które zaspokoją najbardziej wymagających klientów - podkreśla Marcin Gudowicz, chief bussines development oficer.

- Obserwujemy zapotrzebowanie rynku na jakościowe oferty OOH. Wymaga to potencjału zdolnego do sprostania tym oczekiwaniom ale tez stanowi duże wyzwanie, dlatego przyjęłam propozycję dołączenia do zespołu firmy, która ma silną pozycję rynkową i potencjał dalszego dynamicznego wzrostu - dodaje Edyta Wójcik-Mendyk.

Dołącz do dyskusji: Zmiany we władzach Ströera. Gudowicz odpowiada za rozwój, wraca Edyta Wójcik-Mendyk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl