SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ströer będzie dalej sprzedawał reklamy w wagonach metra

Spółka Metro Warszawskie zakończyła przetarg na obsługę reklam w wagonach metra. Do współpracy wybrała firmy Stroer Polska i Stroer Media - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Fot. PixabayArticle

Przetarg Metra Warszawskiego ruszył pod koniec lutego br. i dotyczył najmu powierzchni wagonów metra w celu umieszczenia tablic reklamowych małoformatowych wewnątrz wagonów i miejsc na montaż elektronicznych nośników reklamowych w wagonach.

Oferty w postępowaniu złożyły trzy firmy: AMS SA, Stroer Polska i Screen Network. Każda z nich zawarła w złożonej ofercie zaproponowała kwotę czynszu w wymiarze miesięcznym (netto, bez VAT). AMS SA zaproponowała 637 578 zł, Screen Network - 556 347,96 zł, Stroer Polska - 816 120 zł.

Spółka Metro Warszawskie rozstrzygając przetarg wybrało ofertę złożoną przez Stroer Polska i Stroer Media. Umowa z tymi firmami obowiązuje od 1 czerwca br do 31 maja 2026 roku.

O wyborze zwycięzcy decydowały: wysokość opłaty czynszowej (waga: 99,5), wysokość opłaty za wykorzystanie zewnętrznych powierzchni wagonów jako ekspozycji reklamowych (waga 0,5).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Przetarg ruszył, bo nie przedłużono umowy z firmą Stroer

Nośnikami reklamowymi na stacjach i w wagonach stołecznego metra zarządzała wcześniej firma reklamy zewnętrznej Stroer Polska, która wygrała przetargi na ich obsługę. Umowa dotycząca nośników na stacjach została podpisana 10 listopada 2020 roku z okresem obowiązywania do końca października 2023 roku, zaś ta na wagony metra została zawarta 29 grudnia 2016 roku do grudnia 2022 roku, przedłużono ją do końca stycznia br.

Od września ub.r. Stroer modernizuje system nośników reklamowych w Metrze Warszawskim. Demontowano m.in. stare billboardy, które zastępowano nowymi reklamami, zwykle podświetlonymi. Reklamy pojawiały się w nowych miejscach, dochodziły też nowe formaty nośników. Proces modernizacji reklam w metrze miał potrwać do połowy br.

Dołącz do dyskusji: Ströer będzie dalej sprzedawał reklamy w wagonach metra

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Derlon
Czy jest sponsorem pewnego campusu??
odpowiedź
User
Icek
A sponsorem pewnego campusu nie jest przypadkiem??
odpowiedź
User
Seba
A sami nie mogą? Co w tym skomplikowanego?
odpowiedź