SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ströer z umową na 10 lat na obsługę części wiat przystankowych w Poznaniu. Wkrótce także umowa z AMS

Firma Ströer Media od lutego odpowiada za obsługę 400 nośników typu citylight, znajdujących się na 124 wiatach przystankowych w Poznaniu. To wynik umowy zawartej z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, które tym samym zakończyły współpracę z Clear Channel Poland. Wkrótce MPT podpisze też umowę z AMS - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Międzynarodowe Targi Poznańskie zarządzają wiatami przystankowymi w Poznaniu od stycznia br., dzięki uchwale Rady Miasta Poznania podjętej w ub.r.

Jeszcze w ub.r. właścicielem 524 wiat przystankowych w Poznaniu był Zarząd Transportu Miejskiego, 350 należało do firmy reklamy zewnętrznej AMS SA, a 129 – do Clear Channel Poland. Dwie ostatnie firmy postawiły i utrzymywały te wiaty na własny koszt, a w zamian za to czerpały zyski z umieszczanych na nich reklam. Umowa z AMS SA obowiązuje do czerwca 2019 roku, a z Clear Channel wygasła 31 grudnia ub.r.

Władze Poznania zdecydowały, że po ich wygaśnięciu należące do tych firm wiaty odkupi MPK Poznań, które z tymi podmiotami podpisało umowy. Przekazano je odpłatnie spółce MTP, a te będą nimi teraz zarządzać przez 10 lat.

Karolina Nawrot, zastępca kierownika zespołu komunikacji korporacyjnej w MTP przekazała w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że Grupa MTP realizuje zadanie polegające na budowie, przebudowie i remoncie wiat przystankowych na obszarze administracyjnym Miasta Poznania. Częścią tego zadania jest zarządzanie contentem reklamowym na nośnikach citylight zlokalizowanych na wiatach przystankowych.

- Grupa MTP podjęła decyzję o nawiązaniu długofalowej współpracy z dwoma czołowymi operatorami reklamy outdoor w Polsce - firmą Stroer oraz AMS. Wybór parterów został przeprowadzony zgodnie z procedurami obowiązującymi w spółce – na podstawie konkursu ofert. Umowa z firmą Stroeer została zawarta 1 lutego br. na okres 10 lat – poinformowała Karolina Nawrot.

Dodała, że niebawem zostanie podpisana podobna umowa z AMS.

Wiatami, które teraz obsługuje Stroer wcześniej zarządzała firma Clear Channel Poland.

Dołącz do dyskusji: Ströer z umową na 10 lat na obsługę części wiat przystankowych w Poznaniu. Wkrótce także umowa z AMS

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Digital
A jak Strojerowi idzie digital? Coś cicho ostatnio na wirtualnych mediach. Ani słowa o grupowym zwolnieniu wszystkich od onlineu.
7 4
odpowiedź