SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Studia Planowania IKEA w 8 miastach Polski

IKEA testuje nowe miejsca spotkań z klientami - Studia Planowania. Będę to miejsca świadczenia usług i doradztwa w kwestii wyposażenia wnętrz. Pierwsze Studio otworzyło się w ostatni czwartek w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park.

Article

IKEA testuje nowe miejsca spotkań z klientami - Studia Planowania - żeby ułatwić im urządzanie domu zgodnie z aktualnymi potrzebami. Wykwalifikowani projektanci pomogą w zaplanowaniu skrojonej na miarę naszych potrzeb kuchni, spersonalizowanej garderoby czy funkcjonalnego systemu przechowywania.

Studia Planowania IKEA - lista placówek

Pierwsze Studio Planowania IKEA otwiera się 21 października w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park przy ulicy Górczewskiej 124 (godziny otwarcia: 10:00 – 22:00). Wkrótce zostaną otwarte kolejne punkty:

• Studio Planowania IKEA Rzeszów w Millenium Hall, Aleja Majora Wacława Kopisto 1, godziny otwarcia: 10:00 – 21:00,

• Studio Planowania IKEA Kielce w Galerii Echo, ul. Świętokrzyska 20, godziny otwarcia: 09:00 – 21:00,

• Studio Planowania IKEA Olsztyn w Galerii Warmińskiej, ul. Tuwima 26, godziny otwarcia: 10:00 – 21:00,

• Studio Planowania IKEA Zielona Góra w Focus Mall, ul. Wrocławska 17, godziny otwarcia: 09:00 – 21:00,

• Studio Planowania IKEA Bielsko-Biała w Gemini Park, ul. Leszczyńska 20, godziny otwarcia: 09 – 21:00,

• Studio Planowania IKEA Częstochowa w Galerii Jurajskiej, Aleja Wojska Polskiego 207, godziny otwarcia 10:00 – 22:00,

• Studio Planowania IKEA Toruń w Atrium Copernicus, ul. Stanisława Żółkiewskiego 15, godziny otwarcia: 09:00 – 21:00.

Studia Planowania IKEA - jak się zapisać?

Wystarczy zapisać się na spotkanie na stronie internetowej w zakładce Planowanie. W Studiu Planowania można zaprojektować swoją nową kuchnię, szafę, czy garderobę wspólnie z projektantem lub omówić projekt wcześniej już opracowany samodzielnie za pomocą programów do planowania IKEA dostępnych online. Przykładowo przy projektowaniu kuchni do wyboru są dwie opcje: podstawowa oraz rozszerzona.

Wariant podstawowy jest bezpłatny. Podczas 45-minutowej konsultacji specjalista sprawdzi przygotowaną przez nas koncepcję, dopracuje szczegóły i odpowie na wszystkie pytania. Wariant rozszerzony kosztuje 79 zł oraz obejmuje 2-godzinne spotkanie. W ramach usługi pracownik IKEA rozplanuje ustawienie mebli i sprzętów AGD, doradzi funkcjonalne rozwiązania, od podstaw wykona projekt 3D, a także przygotuje szkic zamówienia z wyceną produktów wraz z usługą transportu, montażu oraz instalacji AGD.

- Obecnie w ramach naszych planów dotyczących zwiększania dostępności, skupiamy się na nowych modelach dotychczasowych inwestycji – głównie pod kątem powstawania miejsc spotkań z klientami. Poprzez Studio Planowania IKEA chcemy zaproponować naszym klientom nową formę spotkania, która mamy nadzieję, przybliży im ofertę IKEA i odpowie na aktualne potrzeby i zmieniające się warunki. Dzięki temu będziemy mogli pomóc kolejnym Polakom w urządzaniu ich kuchni, zaplanowania szafy czy garderoby - mówi Małgorzata Bochenek, dyrektorka ds. transformacji i rozwoju biznesu w IKEA Retail Polska.

Dołącz do dyskusji: Studia Planowania IKEA w 8 miastach Polski

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sebastian
Takie coś to mogłoby się pojawić w Białymstoku. Ikea jest w Białymstoku, ale w wersji punktu odbioru jeśli się zamowi z sklepu na warszawskim Targówku. Ale ogółem chciałoby się sklepu w Białymstoku.
odpowiedź
User
Aaa
Planujesz planujesz, a potem okazuje się, że połowy sprzętów nie ma.. i nie wiadomo czy i kiedy będą...

Na pomiar nie ma kto przyjechać, bo robi go firma zewnętrzna i nie wiadomo, kiedy są wolne terminy

Na zamówienie meble czeka się tygodniami, bo transportem zajmuje się firma zewnętrzna i nie wiadomo, kiedy są wolne terminy

Na montaż czeka się miesiącami, bo zajmuje się nim firma zewnętrzna I nie wiadomo, kiedy są wolne terminy

Na towar z magazynu czeka się godzinami, bo jego wydawaniem zajmuje się firma zewnętrzna i nie wiadomo kiedy zamówienie będzie zrealizowane

To co się stało z IKEA w PL woła o pomstę do nieba. Wszystkie usługi działają na zasadzie outsourcingu, a potem się jest zdziwienie, że nawet bracia ze wschodu nie chcą jeździć za stawki, które proponuje im skandynawski przedsiębiorca.

Na infolinii nic się nie da załatwić, bo wszystko jest realizowane przez firmy zewnętrzne.

A kiedy nawet uda mi się w sklepie znaleźć coś fajnego, to nie wiadomo kiedy to będzie.

W ubiegłym tygodniu w IKEA Wrocław spośród wszystkich wystawionych kanał, dostępny był tylko JEDEN (słownie JEDEN) model - i nie wiadomo, kiedy inne będą dostępne...

Co ciekawe, podobnych problemów nie ma IKEA w innych krajach... Czy to więc wina polskich menadżerów?
odpowiedź