SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sukces agencji Demo

Demo wygrało przetarg na obsługę BTL usługi Energis 1066

Agencja DEMO Effective Launching wygrała przetarg na obsługę reklamową w zakresie BTL usługi Energis 1066, świadczonej przez operatora telekomunikacyjnego Energis Polska. O wynikach przetargu zadecydowały najlepsze propozycje kreatywne promujące tą usługę.

Energis 1066 to usługa dająca możliwość wykonywania połączeń telefonicznych przez numer dostępu do sieci "prefiks" 1066, za pośrednictwem sieci Energis. Usługa pozwala firmom osiągać wymierne oszczędności w wydatkach telekomunikacyjnych.. Dzięki prefiksowi 1066 można wykonywać połączenia międzymiastowe, międzynarodowe i z telefonami komórkowymi. Korzystanie z prefiksu 1066 daje także możliwość dostępu do Internetu typu dial-up.

Działania DEMO mają być nakierowane na małe i średnie przedsiębiorstwa. W ramach współpracy DEMO będzie świadczyć na rzecz Energis Polska usługi w zakresie wsparcia strategicznego, projektowania i składu materiałów informacyjnych, planowania i realizacji akcji BTL wspierających sprzedaż usługi Energis 1066.

"Liczymy na to, że DEMO ze swoim doświadczeniem, pomysłami i świeżym podejściem pomoże nam rozbudzić potrzeby telefoniczne firm. Nasze usługi są nowoczesne, elastyczne, konkurencyjne cenowo i odpowiadają na potrzeby klientów. Jesteśmy przekonani, że rynek już wkrótce bardzo pozytywnie zweryfikuje naszą nową ofertę" - powiedziała Sylwia Nowik-Spiczonek, Market Communication Manager Energis Polska Sp. z o.o.

Rynek połączeń międzystrefowych, międzynarodowych jest obecnie zdominowany przez TPSA. We wrześniu 2003 roku narodowy operator wskazywał na Tele2, jako swojego największego konkurenta na tym rynku - z 4,5 proc. udziałem w rynku połączeń międzymiastowych (DLD) i 6,6 proc. w rynku połączeń międzynarodowych (ILD). Drugim graczem - według TPSA - jest Energis, który ma 3,4 proc. rynku DLD i 1,8 proc. rynku ILD. Na rynku połączeń międzymiastowych liczącymi się graczami są też Netia i NOM.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sukces agencji Demo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl