SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sukces OgilvyOne

OgilvyOne laureatem DMA International ECHO Awards 2004

Polski oddział agencji OgilvyOne Worldwide zdobył Leader Award w finale międzynarodowego konkursu DMA International ECHO Awards 2004 za kampanię przygotowaną i zrealizowaną dla SAP Polska. Nagrodzona kampania uplasowała się na czwartym punktowanym miejscu. Druga z kampanii zgłoszonych przez OgilvyOne i nominowanych do finału tegorocznej edycji ECHO Awards - zrealizowana dla firmy ubezpieczeniowej TRYG Polska, zajęła miejsce piąte. W finale aktualnej edycji konkursu znalazło się w sumie 270 kampanii z całego świata. OgilvyOne było jedyną agencją z Polski, która dostała się do finału konkursu. Laureaci DMA International ECHO Awards 2004 zostaną przedstawieni 17 października br. w Nowym Orleanie.

Nagrodzona kampania Lead Generation dla mySAP All-in-One zrealizowana przez OgilvyOne dla SAP Polska została przeprowadzona w pierwszym kwartale br. W ramach kampanii agencja przygotowała precyzyjny plan dotarcia do potencjalnych klientów SAP z wykorzystaniem niekonwencjonalnych rozwiązań B2B zastosowanych po raz pierwszy w Polsce. Wśród zrealizowanych działań znalazły się, między innymi, spersonalizowane ogłoszenia na pierwszej stronie Pulsu Biznesu (wydrukowano i dostarczono ponad 1300 zindywidualizowanych egzemplarzy dziennika) oraz pakiety mailingowe dedykowane kluczowym przedstawicielom potencjalnych klientów firmy SAP.

Z kolei kampania zrealizowana na przełomie 2003 i 2004 roku przez OgilvyOne dla TRYG Polska SA obejmowała program lojalnościowy skierowany do agentów ubezpieczeniowych, który różnił się od standardowo stosowanych programów promocyjnych. W wyniku przyjętej strategii agenci TRYG uzyskali możliwość efektywnego wpływania na decyzje biznesowe ubezpieczyciela. Poczucie wspólnego budowania oferty firmy oraz jej wizerunku umożliwiło stworzenie silnej relacji pomiędzy TRYG Polska i jej agentami ubezpieczeniowymi. W kampanii odniesiono się również do aspektu emocjonalnego nagradzając najlepszych agentów autopromocyjnymi kampaniami billboardowymi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sukces OgilvyOne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl