SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sukces San Markos

San Markos po raz kolejny dla Fiat Ubezpieczenia!

Ogromnym sukcesem rynkowym okazało się najnowsze ubezpieczenie firmy Fiat Ubezpieczenia Życiowe S.A. - "Medicasco", którego opracowanie i wprowadzenie na rynek w całości powierzono Republice Dobrej Marki San Markos.

Zadaniem postawionym przed agencją było opracowanie od podstaw całego "opakowania" dla nowego produktu w tym nazwy, hasła i materiałów BTL. Najważniejszymi założeniami w strategii tworzenia nazwy dla produktu, była jej czytelność i prostota.  Zaproponowana przez San Markos nazwa "Medicasco" spełnia te założenia i z dużym prawdopodobieństwem pozwala rozszyfrować czego dotyczy ubezpieczenie. Również materiały BTL miały bezpośrednio sugerować istotę produktu i prezentować najważniejsze korzyści z niego płynące.

Nowy produkt Fiata jest unikalną ofertą na rynku ubezpieczeń. Każda osoba, która zdecyduje się na ubezpieczenie "Medicasco", w zamian za miesięczną składkę (wynoszącą przeciętnie kilkanaście złotych), w przypadku hospitalizacji ma zapewnione świadczenie dzienne w wysokości nawet do 300 złotych. Otrzymane pieniądze, osoba ubezpieczona może wykorzystać na dowolny cel. W przypadku śmierci lub kalectwa ubezpieczonego, wypłatę z tytułu ubezpieczenia otrzymuje jego rodzina. "Spodziewaliśmy się zainteresowania naszym produktem, jednakże odzew rynkowy był zdecydowanie większy niż zakładaliśmy! Niewątpliwie przyczyniła się do tego bardzo sugestywna nazwa i czytelne materiały BTL." - powiedział odpowiedzialny za projekt dyrektor biura sprzedaży i marketingu FIAT Ubezpieczenia Sławomir Czarnecki.

W portfolio San Markos - Republiki Dobrej Marki znajdują się m.in. firmy: OBI, Legrand, Hallmark Channel, Scholl, Polfa Kutno. Do nowych klientów San Markos należą: Inco Veritas, Purmo, kanał filmowy Europa, Europa oraz Geant Kredyt.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sukces San Markos

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl