SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

U wydawcy „Super Expressu” nowy wiceprezes. Odpowiada za technologie

Do zarządów spółek Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe i Time (ta druga wydaje „Super Express”) dołączył Adam Mańka, obejmując funkcję wiceprezesa - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Adam Mańka, fot. screen z linkedin Adam Mańka, fot. screen z linkedin

W Grupie ZPR Adam Mańka odpowiada za obszar techno liczny. Poprzednio przez ponad 25 lat był związany z Bankiem Millennium, w ostatnich latach jako dyrektor departamentu rozwoju aplikacji.

W spółce Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe funkcję prezesa od 14 lat pełni Tomasz Szakiel, a wiceprezesami są Piotr Cichocki (też od 14 lat) i Irena Sobczak (od ponad sześciu lat). Firma zarządza kilkoma kasynami oraz ma m.in. 75 proc. udziałów spółki wydającej „Super Express” i grupę czasopism oraz sprzedającej ofertę reklamową kilku stacji radiowych, a także 18,3 proc. udziałów ZPR Media.

W ujęciu jednostkowym w 2022 roku zanotowała wzrost przychodów z 1,59 do 2,47 mld zł i zysku netto z 4,73 do 18,67 mln zł.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Z kolei firma Time w 2022 roku zwiększyła przychody o 2,6 proc. do 292,84 mln zł, a jej zysk netto zmalał z 36,17 mln zł do 16,87 mln zł. Jej prezesem od 2010 roku jest Katarzyna Białek, a wiceprezesami Piotr Cichocki (od 2011 roku) i Tomasz Krawczyk (od jesieni 2022 roku).

Dołącz do dyskusji: U wydawcy „Super Expressu” nowy wiceprezes. Odpowiada za technologie

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
czasy
czasy się zmieniają ale nie sekretarze
3 0
odpowiedź
User
YKK
To takie trochę spryskiwanie dworcowej toalety perfumami.
0 0
odpowiedź