SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sygnity z Dell, liczy na dodatkowe 50 mln zł

Spółka informatyczna Sygnity podpisała umowę partnerską z Dell, poinformowała firma. Według szacunków Sygnity nawiązane partnerstwo ma wygenerować przychody na poziomie 50 mln złotych w ciągu dwóch lat.

"Przedmiotem Porozumienia jest realizacja wspólnych projektów  w obszarze m.in. cloud-computing, rozwiązań mobilnych i skierowanych do klientów z sektora SMB. W ramach partnerstwa aplikacje Sygnity Quatra dedykowane małym  i średnim firmom mogą być preinstalowane na komputerach Dell" - czytamy w raporcie Sygnity.

Zawarte porozumienie dotyczy współpracy na terenie następujących krajów: Polska, kraje nadbałtyckie, Islandia, Kazachstan, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Serbia, Chorwacja.

W październiku zeszłego roku Sygnity ogłosiło partnerską umowę z Huawei.

Pod koniec marca tego roku, w rozmowie z agencją ISB, prezes Norbert Biedrzycki, informował że w najbliższym czasie spółka może ogłosić zawarcie partnerstwa strategicznego dotyczącego wspólnej sprzedaży sprzętu i rozwiązań informatycznych z globalnym producentem.

"Porozumienie Sygnity i Dell obejmuje także obszary związane z platformą Dell SecureWorks® oraz Dell Boomii®. Dzięki inwestycjom w obszarze bezpieczeństwa  i zarządzania ryzykiem w chmurze, Sygnity wykorzystując Dell SecureWorks, zaoferuje klientom technologie  i wysoko wyspecjalizowane usługi pozwalające na szybszą transformację ich infrastruktury przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Sygnity zamierza także rozbudować istniejący zespół specjalistów i oferować zaawansowane usługi w obszarach Managed Security Services, doradztwa i zarządzania ryzykiem w transformacji IT do technologii "chmury" oraz bezpieczeństwa rozwiązań mobilnych. Wykorzystanie platformy Dell Boomi® pozwoli Sygnity z kolei na szybsze budowanie rozwiązań i usług w obszarze brokera API pomiędzy różnymi platformami cloud -computingu" - informuje Sygnity w dzisiejszym raporcie.

Sygnity miało 6,39 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2012 roku (tj. V kwartale roku obrotowego 2011/2012) wobec 1,18 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 108,14 mln zł wobec 111,99 mln zł rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Sygnity z Dell, liczy na dodatkowe 50 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl