SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sylwia Czubkowska przechodzi z „Dziennika Gazety Prawnej” do „Gazety Wyborczej”

Sylwia Czubkowska - po prawie 10 latach pracy - przechodzi z „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor Biznes) do „Gazety Wyborczej” (Agora) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Potrzebuję zmiany, żeby się rozwijać - mówi nam dziennikarka.

Sylwia CzubkowskaArticle

Czubkowska w lutym przyszłego roku zacznie pracę w „Gazecie Wyborczej”. Ma pisać o cyfryzacji, społeczeństwie informacyjnym i e-gospodarce.

  - Zdecydowałam się odejść, bo w lutym będzie mi brakowało już tylko 3 miesiące do 10 lat stażu w tej jednej gazecie (licząc włącznie ze „starym” „Dziennikiem”). „DGP” to bardzo wartościowe miejsce pracy. Naprawdę dużo mi dało. Pozwoliło na pracę w warunkach pełnej swobody wyrażania opinii. Ale także - co ważne - za główny cel stawiało i stawia merytoryczność i rzetelność. Jednak by się dalej rozwijać potrzebuję zmiany, miejmy nadzieję, że dobrej, i nowych wyzwań - mówi Sylwia Czubkowska portalowi Wirtualnemedia.pl.

Wcześniej pracowała także w „Polska The Times” i „Przekroju”. Od ponad trzech lat razem z Barbarą Sową i Alicją Rzeczkowską współtworzy blog Majsterki.pl o samodzielnym remontowaniu i wyposażaniu wnętrz.

Według badania ZKDP w październiku br. średnia sprzedaż ogółem „Dziennika Gazety Prawnej” wynosiła 39 764 egz., zaś „Gazety Wyborczej” – 102 127 egz.

Dołącz do dyskusji: Sylwia Czubkowska przechodzi z „Dziennika Gazety Prawnej” do „Gazety Wyborczej”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ed
Rozwijać w GW ?? Przechodzić na 3 miesiące ??
odpowiedź
User
Eye of Beholder
ryzykowne, Agora niezbyt stabilna i lubi zwalniać, ale powodzenia, dobra autorka. Zmiany potrzebuje raczej GW, świetna kiedyś gazeta a dziś polityczna tuba dla desperatów. Wciąż jest jednak wielu doskonałych autorów, potrzebna zmiana kierunku - bardziej w stronę informacji niż propagandy.Tak jak to kiedyś było, gdy jeszcze chciało się wyciągnąć z kieszeni drobniaki.
odpowiedź
User
Józef Breitbart
@Eye of Beholder

Problem polega na tym, że p. Czubkowska była główną (politporawną) propagandystką w DGP. Czerska to idealne miejsce dla tego politruka.
odpowiedź