SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sylwia Kaska szefową grupy roboczej mobile w IAB Polska

Sylwia Kaska, head of sales w firmie technologicznej Proxi.cloud, została szefową grupy roboczej mobile w IAB Polska. 

Sylwia KaskaSylwia Kaska

Od 2021 roku Kaska pełniła funkcję zastępcy szefa grupy roboczej mobile w IAB Polska. Teraz do jej zadań należy organizowanie spotkań poświęconych obecnym trendom, potrzebom i problemom na rynku reklamy mobile. Wnioski z nich będą publikowane na blogu IAB lub prezentowane w ramach konferencji.  

Grupa Robocza Mobile w IAB Polska zajmuje się propagowaniem działań reklamowych w kanale mobilnym, a także edukacją rynku w zakresie mobile marketingu. Jej celem jest wypracowanie jednolitych standardów i dobrych praktyk, popularyzowanie ich oraz efektywne wykorzystanie. Grupa składa się z reprezentantów wydawców, oferujących ruch w kanale mobile, przedstawicieli domów mediowych, klientów bezpośrednich oraz dostawców narzędzi. Jej szefową właśnie została Sylwia Kaska, Head of Sales w firmie technologicznej Proxi.cloud, będącej liderem w realizacji kampanii drive to store i badaniu lojalności klientów.

– Od 2021 roku pełniłam funkcję zastępcy szefa Grupy, teraz zostałam jej szefem na okres roku. Do moich zadań należy teraz organizowanie spotkań, mających na celu wyłuszczenie obecnych trendów, potrzeb i problemów na rynku reklamy mobile. Grupa podsumowuje te zagadnienia w formie publikacji na blogu IAB lub w ramach konferencji, mającej na celu przekazanie informacji w sposób najbardziej efektywny dla marketerów, media planerów oraz domów mediowych – mówi Sylwia Kaska, nowa szefowa grupy roboczej mobile w IAB Polska. 

Dołącz do dyskusji: Sylwia Kaska szefową grupy roboczej mobile w IAB Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl