SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sylwia Milczarek za Mariolę Sobieraj dyrektor finansową w Leo Burnett Warsaw

Od maja Sylwia Milczarek będzie zarządzać finansami w agencji reklamowej Leo Burnett Warsaw. Na tym stanowisku zastąpi Mariolę Sobieraj, dotychczasową dyrektor ds. finansów agencji.

Sylwia MilczarekArticle

Sylwia Milczarek będzie odpowiedzialna m.in. za pracę z zarządem i centralą oraz raportowaniem zewnętrznym, za wdrożenie systemów finansowych, rentowność klientów oraz inne działania wspomagające prace działu finansowego organizacji w ramach grupy Publicis Communications, do której należy Leo Burnett Warsaw.

Poprzednio Milczarek zajmowała stanowisko kontrolera finansowego w Publicis Communications Group i współpracowała z Elżbietą Ochocką, country CFO Publicis Communications.

Sylwia Milczarek związana jest z Grupą Publicis od 2008 roku. W zeszłym roku jako jedyna osoba z Polski znalazła się w grupie 20 finalistów międzynarodowego konkursu organizowanego przez Publicis Groupe - “Talent Pool, Top 20 above 20”, którego celem było wyłonienie młodych, pracowników koncernu dysponujących cechami przywódczymi i unikalnymi kompetencjami.

Jako dyrektor finansowa Leo Burnett Warsaw Sylwia Milczarek zastąpi Mariolę Sobieraj, która odchodzi z firmy po 15 latach pracy. Nie podano dalszych planów zawodowych Maroli Sobieraj.

Dołącz do dyskusji: Sylwia Milczarek za Mariolę Sobieraj dyrektor finansową w Leo Burnett Warsaw

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
CDN....
Ostajnia osoba z tej firmy którza jeszcze coś sobą reprezentowała i którą ludzie szanowali. Teraz został Ksieciunio Tomasz który robi wszystko żeby przejąć biznes do Publicisu i zarządza tak skutecznie że pod jego rocznymi rządami z firmy odeszło kilkanaście osób. Został też jego przydupasek Toudi (zwany Hanią) który awansował za donoszenie na współpracowników w tym przede wszystkim za podłożenie świni swojemu poprzedniemu szefowi i który nadal lata i donosi. Za to się teraz awansuje ludzi w Leo. O jej klasie świadczy tekst... to my robimy takie rzeczy... tak ale nie da się tego dostrzec jeżeli widzi się tylko czubek swojego zadartego nosa i myśli o tym kogo by dziś pod.....dolić.
odpowiedź
User
Atociheca
A na jakie stanowisko Toudi awansował? Czy to nie czas na emeryturę?
odpowiedź
User
CDN...
Toudi jest z zawodu dyrektorem
odpowiedź